Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zaginiona Janina Jasianek

Zaginiona Janina Jasianek

policja2Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu poszukują zaginionej 91-letniej Janiny Jasianek. Kobieta wyszła z domu 21 lipca 2021 roku w godzinach porannych i do tej chwili nie powróciła.

 

Nie kontaktowała się też z rodziną. Z uwagi na stan zdrowia kobiety musi ona być pod ciągłym nadzorem opiekunów. Janina Jasianek ma lat 91 lat, zamieszkuje w Kuźnicy, gmina Ostrówek. Rysopis zaginionej: wzrost około 150 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie zaczesane do góry, koloru siwego. Kobieta miała charakterystyczny ubytek na nosie. W chwili zaginięcia ubrana była w czarną bluzkę z długim rękawem z białymi mankietami, czarną spódnicę, niebieski rozpinany fartuch, na szyi bursztynowe korale, a na nogach miała domowe kapcie.
Wszystkie osoby posiadające informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia kobiety lub ustalenia jej miejsca pobytu, prosimy o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu ulica Warszawska 22 a całodobowo pod numerem tel. 723 694 587 lub alarmowym 112.

KPP w Wieluniu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzychodzi karzeł do księgarni...

---------------------------------

Przychodzi karzeł do księgarni i pyta:
- Czy są jakieś książki o dyskryminacji karłów?
- Oczywiście, o, tam, na najwyższej półce.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u