Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Tajemnicza śmierć 24-latka ze Zduńskiej Woli w Olsztynie

Tajemnicza śmierć 24-latka ze Zduńskiej Woli w Olsztynie

24-latekMiał przed sobą całe życie... Czy była to udana próba samobójcza, czy ktoś zabił zduńskowolanina? To wciąż wyjaśnia policja.

 

Pojechał do Olsztyna. Zatrzymał się u znajomych i w tajemniczych okolicznościach przepadł. Kilkanaście godzin trwały poszukiwania 24-letniego zduńskowolanina. Brało w nich udział blisko 100 osób, w tym policjanci, żołnierze WOT i strażacy ochotnicy z okolic Olsztyna. Ciało 24-latka zostało znalezione w małym lasku przy ul. Witosa, w dzielnicy Jaroty w Olsztynie. W akcji poszukiwawczej wykorzystano specjalistyczny sprzęt, m.in. quady oraz drony, które dokładnie przeczesywały okolicę terenu leśnego od ul. Witosa w kierunku miejscowości Bartąg. Zgon mężczyzny potwierdził lekarz. Decyzją prokuratora ciało 24-latka zostało poddane sekcji zwłok, która ma wyjaśnić przyczynę jego śmierci. Jej wyniki mają być znane pod koniec miesiąca.
Policjanci z Komendy Miejskiej w Olsztynie pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Olsztynie prowadzą śledztwo w sprawie śmierci 24-letniego mieszkańca Zduńskiej Woli. Policja, mimo, że od zdarzenia minął już tydzień, wciąż nie zdradza okoliczności, w jakich znaleziono ciało. Mężczyzna przyjechał do znajomych w Olsztynie i zaginął. Widział się z nimi w czwartek (9 bm.), spał w ich domu, a w piątek (10 bm.) rano wyszedł nie informując nikogo gdzie się udaje. Nie odbierał telefonu.
W tajemniczych okolicznościach zniknął i nie nawiązał z nikim kontaktu. Znajomi najpierw rozpytywali okolicznych mieszkańców o zduńskowolanina, ale od momentu opuszczenia ich domu nie był widziany, ani zapamiętany. Powiadomili więc policję. Niestety, policja dokonała makabrycznego odkrycia w pobliskim lesie. Technicy kryminalistyki zabezpieczyli ślady, które posłużą do wyjaśnienia przyczyn i okoliczności zdarzenia oraz ustalenia, czy do śmierci 24-latka mogły się przyczynić osoby trzecie.
- Gdy w piątek (10.09.2021) otrzymaliśmy informację o zaginięciu 24-latka, natychmiast na nogi postawione zostały: #Policja #4WMBOT #PSP. Nie spodziewaliśmy się takiego zakończenia działań - po kilku godzinach, na terenie lasu, służby znalazły ciało zaginionego. https://olsztyn.policja.gov.pl/o02/aktualnosc - poinformowała KMP w Olsztynie na Twitterze. Nieoficjalnie mówi się o zaplanowanym przez mężczyznę samobójstwie, spowodowanym problemami rodzinnymi. Śledztwo w tej tragicznej i tajemniczej sprawie trwa.

KaMi S

Fot. KMP w Olsztynie

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipy

 

 

 

 

 

 

 

"Dobranoc, przystojniaku!"

Pewien facet chciał przenocować w hotelu, ale wszystkie pokoje były zajęte.
- Może ma pan jednak jakiś wolny pokój, albo chociaż jakieś łóżko? Mogę spać gdziekolwiek - poprosił recepcjonistę.
- No cóż, mam dwuosobowy pokój w którym mieszka tylko jeden facet i prawdopodobnie byłby zadowolony ze współlokatora, bo to obniżyłoby mu koszty. Ale prawdę mówiąc, on chrapie tak głośno, że skarżą się na niego nawet lokatorzy z sąsiednich pokoi, tak więc nie wiem, czy będzie pan zainteresowany.
- Nie ma sprawy, wezmę ten pokój.
Następnego ranka recepcjonista pyta faceta:
- Jak się panu spało?
- Lepiej niż kiedykolwiek.
- A co z chrapaniem, nie przeszkadzało panu?
- Nie, natychmiast go uciszyłem.
- W jaki sposób?
- Już leżał w łóżku, kiedy wszedłem do pokoju. Przechodząc pocałowałem go w policzek i powiedziałem "Dobranoc, przystojniaku!", a on obserwując mnie, nie zmrużył oka przez całą noc!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u