Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Twoje dziecko może zostać tancerzem

Twoje dziecko może zostać tancerzem

dziecko16 marca na godzinę 17 MDK w Zduńskiej Woli zaprasza dzieci w wieku 6-10 lat wraz z rodzicami na Koncert Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi. Po koncercie (godzina 18.15) placówka ta zaprasza wszystkie dzieci na warsztaty taneczne. Miejsce: MDK Zduńska Wola Filia ? os. Karsznice ul. 1-go Maja 5-7.

Szkoła Baletowa im. Feliksa Parnella w Łodzi jest jedną z pięciu państwowych szkół baletowych w Polsce i jedyną w województwie łódzkim. Realizuje kształcenie ogólnokształcące i artystyczne w zawodzie tancerz. Nauka w szkole trwa 9 lat i obejmuje klasy 4-6 szkoły podstawowej, 3 lata gimnazjum i 3 lata liceum. Wśród przedmiotów artystycznych w okresie dziewięcioletniego cyklu kształcenia są: taniec klasyczny, taniec ludowy i charakterystyczny, taniec historyczny, wiedza o tańcu i inne przedmioty muzyczne. Szkoła kształci zawodowych tancerzy, którzy po jej ukończeniu mogą tańczyć na scenach teatrów w Polsce oraz za granicą.

 

EU

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyBieda, a ty sobie ptaszka stroisz!

To było nie tak dawno, pod koniec ubiegłego wieku. Stara chałupa na końcu wsi Brzęczyszczykowice, ubogie małżeństwo, bo przecież nie było jeszcze wtedy 500 plus, wychowujące ośmioro dzieci.
Pewnego wieczora chłop, pouczony przez lekarza, z namaszczeniem zakłada prezerwatywę. Widząc to małżonka oburzona podnosi lament:
- Jasiu, czyś ty zgłupiał do reszty? Dzieci butów na zime nie maja, a ty se ptaszka stroisz?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u