Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Startuje Kulturalny Kalendarz Adwentowy w Zduńskiej Woli

Startuje Kulturalny Kalendarz Adwentowy w Zduńskiej Woli

kalendazrezdRozpoczęło się wielkie odliczanie dni do świąt Bożego Narodzenia! Będzie kulturalnie, artystycznie i świątecznie. Od wczoraj,1 grudnia ruszyła druga edycja Kulturalnego Kalendarza Adwentowego w Zduńskiej Woli!

 

– W ubiegłym roku przed świętami mogliśmy być z mieszkańcami miasta tylko online. Wtedy właśnie narodził się pomysł Kulturalnego Kalendarza Adwentowego – mówi Agnieszka Okrasa – kierownik Działu Animacji i Promocji Kultury w MDK. – Inicjatywa bardzo przypadła Państwu do gustu. Mieliśmy mnóstwo odsłon na Facebooku i na stronie internetowej, dlatego też w tym roku będziemy tę inicjatywę kontynuować – dodaje Okrasa. Od 1 do 24 grudnia na profilu MDK na Facebooku; --> Ratusz Zduńska Wola o godzinie 16.30 i na stronie internetowej placówki pojawiać się będą okienka z kulturalnymi prezentacjami.
Do współpracy przy powstawaniu tegorocznej edycji kalendarza adwentowego, zaproszono przyjaciół Miejskiego Domu Kultury. Osoby, firmy, instytucje, które na przestrzeni mijającego roku intensywniej z MDK współpracowały. Instytucje, z którymi wspólnie realizowano ministerialne projekty.
- Zaprosiliśmy ludzi, którzy tworzą kulturę lub są z nią mocno związani. Pojawią się między innymi: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli, Stowarzyszenie Miejska Orkiestra Dęta o Tradycjach Kolejowych, Miejski Dom Kultury w Brzezinach, który uczestniczył z nami w projekcie Narodowego Centrum Kultury ,,Zaproś nas do siebie 2020” czy Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu, z którym realizowaliśmy projekt ,,Podróże jeża spod miasta Zgierza” – wylicza Agnieszka Okrasa. - Odsłaniajcie okienka wspólnie z nami i odliczajcie dni do świąt! - zachęca.

KaMi S

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Zaloguj

Reklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipy...i ćwicz zdziwienie

Wakacje. Przed wyjściem na plażę żona mówi do męża:
– Chciałabym założyć coś, co wszystkich zadziwi!
– Załóż łyżwy...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u