Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności SYLWESTER Z GROHMAN ORCHESTRA W SIERADZU. BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY

SYLWESTER Z GROHMAN ORCHESTRA W SIERADZU. BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY

31grudniasylwesiDomówki, bale, zabawy zbiorowe podczas pandemii są w tym roku, podobnie jak w 2020, passe. No, może nie tyle niemodne, co jakby nie do końca gwarantujące bezpieczeństwo dla zdrowia ich uczestników. No, bo kto będzie w domu sąsiada, w remizie, czy w knajpie sprawdzał paszporty covidowe? A w Sieradzu, w teatrze uczestnicy sylwestrowego koncertu muszą być od Covida czyści i to potwierdzić. Wszystko wskazuje zatem na to to, że 31 grudnia, a będzie to ostatni piątek tego roku o godz. 19 w Teatrze Miejskim w Sieradzu wystąpi z sylwestrowym koncertem Grohman Orchestra.

 

I sala może być nawet pełna. Pełna zaszczepionych,. Ale nawet widzowie zaszczepieni muszą zasłonić w czasie koncertu nos i usta maseczką!!! Niepokorni mogą zostać wyproszeni z sali, bądź nawet do niej nie zaproszeni! KOMUNIKAT OD ORGANIZATORA: Koncert odbędzie się z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych. Zakrywanie ust maseczką – będzie OBOWIĄZKOWE. Wszystkich uczestników SCK prosi o przestrzeganie zasad oraz zachowanie bezpiecznej odległości 1,5 m przed, po, jak i w trackie trwania samego wydarzenia. Bilety w cenie 50 zł na ten sylwestrowy wieczór są już dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie Sieradzkiego Centrum Kultury. A co odbędzie się w sieradzkim teatrze w ostatnim dniu 2021 roku?
Po sukcesie projektu: Klasyka polskiej rozrywki Grohman Orchestra realizuje kolejny, tym razem z polskimi hitami o miłości. - Przeszliśmy burzliwą dyskusję o kierunkach dalszej wspólnej pracy z Grohman Orchestra i finalnie zatrzymaliśmy się na opowieściach o miłości – mówi Tomasz Gołębiewski, szef Grohman Orchestra. - Kochajmy, to wspaniała przygoda z polską piosenką gdzie melodie były piękne i wpadające w ucho. W najpiękniejszych polskich romantycznych utworach, melomani odnajdą fragmenty ze słynnych oper, operetek i musicali oraz rockowych hitów. W nutach zaklęte zostały dźwięki West Side Story L. Bernsteina, Bolero M. Ravela, Walca a-moll F. Chopina, Hit the Road Jack R. Charlesa czy We are the champions Queen.
Przeboje w specjalnej ankiecie wybrali słuchacze Festiwalu Geyer Music Factory. Dzięki nim na playliście znalazły się piosenki: Hanki Ordonówny, Jana Kiepury, Marka Grechuty, Andrzeja Zauchy, Zbigniewa Wodeckiego oraz zespołów Skaldowie, Lady Punk, Perfect, Dżem. Projekt Kochajmy miał swoją premierę podczas sylwestrowego koncertu w Filharmonii Łódzkiej 2019, gdzie przy pełnej sali Grohman Orchestra zagrała dwa koncerty.
Zespół już rozpoczął koncerty z nowym repertuarem. Muzycy planują wydanie krążka, będzie to druga płyta po debiutanckiej Klasyce polskiej rozrywki. Grohman Orchestra to 13-osobowa grupa muzyków, którzy na co dzień grają w Filharmonii Łódzkiej. Liderem zespołu jest Tomasz Gołębiewski, koncertmistrz Orkiestry Symfonicznej FŁ. Nazwa zespołu pochodzi od Henryka Grohmana, łódzkiego fabrykanta, mecenasa sztuki oraz kolekcjonera, posiadacza skrzypiec Stradivariusa. Wydarzenie na facbook'u: https://fb.me/e/2MyS9Qrfg

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZimowy dylemat zajączka

Lutowa noc. Mróz, zimno i dużo śniegu. Z lasu na polanę wyszedł zajączek. Patrzy, a tam pod sosenką stoi zapomniany, świąteczny bałwanek. Nieco jednak sfatygowany; miotła opadnięta, micha na głowie przekrzywiona, no i dla żartu ktoś marchewkę zamiast jako nos, wcisnął mu nieco poniżej pasa.
Stanął zajączek, patrzy, myśli, a bałwanek na to:
- I co tak kombinujesz, brzydzisz się?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u