Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zbliżają się zjazdy absolwentów zduńskowolskiego "elektronika" i zespołu szkół w Wojsławicach

Zbliżają się zjazdy absolwentów zduńskowolskiego "elektronika" i zespołu szkół w Wojsławicach

elektronikW tym roku spotkają się absolwenci dwóch szkół z powiatu zduńskowolskiego. Jako pierwsi 25 czerwca w Zjeździe Absolwentów uczestniczyć będą wychowankowie Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach, które jest spadkobiercą m.in. Państwowego Gimnazjum Rolniczego (1945 r.), Państwowego Liceum Rolniczego (1947 r.), Państwowego Technikum Rolniczego (1952 r.), Szkoły Przysposobienia Rolniczego oraz Zasadniczej Szkoły Rolniczej, która powstała w 1972 roku, a której absolwenci mogli się dalej - od 1974 roku - kształcić w Trzyletnim Technikum Rolniczym.

 

Zjazd w tej szkole planowano już dwa lata temu, jednak pandemia pomieszała szyki organizatorom. Na tegoroczny - jak informuje Bogumił Skąpski, przewodniczący Towarzystwa Przyjaciół Szkoły Rolniczej - lista uczestników czerwcowego spotkania i chętnych na bal została zamknięta. Organizatorzy nie przyjmują już wpłat od spóźnialskich. Limit miejsc został wyczerpany. Zgodnie z zapowiedzią przedstawia szczegółowy plan imprezy. Sobota, 25 czerwca, Wojsłąwice:
18-19 - spotkania w klasach z wychowawcami. Na drzwiach wyznaczonych sal lekcyjnych będą widniały nazwiska wychowawców
- 19:00-19:45 - zwiedzanie szkoły, Izby Regionalnej, robienie wspólnych pamiątkowych zdjęć
- 19:45 - wszyscy uczestnicy spotykają się przed głównym wejściem do budynku szkoły
- 20:00 - przechodzimy do sali balowej i zajmujemy przy stołach miejsca wyznaczone dla każdego rocznika. Stoły są oznaczone widocznymi kartkami. Nie ma możliwości dowolnego zajmowania miejsc!!!
- krótkie powitanie uczestników, otwarcie uroczystego zebrania TPSR, wręczenie pamiątek zasłużonym członkom Towarzystwa i certyfikatów absolwentom obchodzącym 50-lecie ukończenia szkoły
- rozpoczęcie Balu Absolwentów.

Z kolei, na 22 października na IV Zjeździe Absolwentów i jubileuszu 60-lecie Zespołu Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica spotkają się wychowankowie tej placówki. "Zarezerwujcie sobie na tę sobotę czas, dobry humor i wspomnienia…. Na szczegóły proszę cierpliwie poczekać, wkrótce uruchomimy na stronie szkoły zakładkę dotyczącą zjazdu. A już teraz zachęcam do przekazywania dobrej informacji wszystkim kolegom, pora umawiać się na spotkania klasowe! ZAPRASZAMY SERDECZNIE WSZYSTKICH, KTÓRZY BYLI UCZNIAMI TECHNIKUM, LICEUM CZY ZASADNICZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ W NASZEJ SZKOLE. Pozdrawiam serdecznie." - zachęca do udziału dyrektorka ZSE Justyna Kunkel.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySynku, jak mogłeś...

Matka strasznie beszta syna, który wybrał się do klubu ze striptizem.
- Jak mogłeś! To straszne, to obrzydliwe! Pewnie widziałeś tam rzeczy, których nie powinieneś zobaczyć!
- Tak. - odpowiada syn - Widziałem tam ojca!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u