Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zapraszamy na ,,Letnie granie w Sieradzu''

Zapraszamy na ,,Letnie granie w Sieradzu''

LetniezbiorczyJuż w najbliższy piątek, 1 lipca, zapraszamy na inaugurację cyklu „Letnie granie w Sieradzu”. Na sieradzkim Rynku zagrają Planety oraz Mikromusic. Nie zabraknie również strefy gastronomicznej i atrakcji dla najmłodszych

 

Mikromusic to polski zespół grający muzykę określaną jako avant pop lub art pop. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą m.in. w Japonii, Irlandii, Litwie. Zespół w 2020 r został uhonorowany Fryderykiem w kategorii "Muzyka Poetycka". Początek koncertu Mikromusic zaplanowano na godzinę 21. Wcześniej, bo o godz. 19.30 na Rynku zagra zduńskowolski zespół Planety. Planety to proste słowa i nietrudna muzyka, łącząca w sobie folk, pop oraz odrobinę naiwnych marzeń.
Koncertom towarzyszyć będzie strefa gastronomiczna, stworzona przez sieradzkie firmy. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci. Piątkowy koncert to inauguracja cyklu „Letnie granie w Sieradzu”, składającego się w sumie z ośmiu koncertów. W Sieradzu zagrają jeszce IRA, Enej, Poparzeni Kawą 3, Sonbird a także lokalni muzycy Piotr Cajdler z Justyną Majkowską oraz Klaudia Szarowska.

Michał Sitarek

Referat Promocji
Urząd Miasta Sieradza

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySynku, jak mogłeś...

Matka strasznie beszta syna, który wybrał się do klubu ze striptizem.
- Jak mogłeś! To straszne, to obrzydliwe! Pewnie widziałeś tam rzeczy, których nie powinieneś zobaczyć!
- Tak. - odpowiada syn - Widziałem tam ojca!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u