Strona główna Artykuły Aktualności Zduńskowolski MKS zremisował z Ceramiką Opoczno

Zduńskowolski MKS zremisował z Ceramiką Opoczno

DSC06205Juniorzy młodsi MKS-u Zduńska Wola występujący w lidze wojewódzkiej rozegrali w sobotę 13 kwietnia drugą kolejkę w ramach ligi. Przeciwnikiem zespołu ze Zduńskiej Woli była drużyna Ceramiki Opoczno.

Pierwsza połowa rozpoczęła się pod dyktando gości i w 18 minucie z przeprowadzonej kontry Ceramika zdobyła prowadzenie. Strzelcem bramki był Michał Kowalski. Pierwsza połowa zakończyła się zwycięsko dla zespołu Ceramiki. Chociaż gospodarze mieli szansę na objęcie prowadzenia. Jednak piłka trafiła dwa razy w... słupek bramki rywali.

Druga połowa należała już jednak do gospodarzy. Choć zawodnicy MKS-u, jak podkreśla śledzący spotkanie Lech Kulma, nie wykorzystali wszystkich dogodnych sytuacji. Dopiero w 64 minucie, po indywidualnej akcji Michała Pietrzykowskiego gospodarze wyrównali. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

MKS Zduńska Wola - Ceramika Opoczno 1:1 (0:1)
Strzelcy bramek: dla Ceramiki - Michał Kowalski , dla MKS-u - Michał Pietrzykowski.

Składy obu zespołów:
MKS: Daniel Zielonka (b) - Mateusz Nyks, Bartosz Niziołek,Andrzej Jałowy, Dominik Błasiak, Krzysztof Rosiak, Michał Pietrzykowski, Łukasz Rakowski, Adrian Kowalczyk, Marcin Szewczyk, Dawid Kończak, Bartek Jeska, Szymon Ratajczyk, , Damian Dyoniziak. Trenerem drużyny jest Tomasz Ziółkowski, kierownik drużyny - Dariusz Zielonka.

Ceramika:Radosław Dejda (b) - Krzysztof Grobelny,Michał Kowalski,Fabian Dziadczyk ,Kamil Marcimiak ,Damian Rudzki ,Błażej Wach ,Wojciech Tyczyński ,Cezary Szczegielniak ,Dawid Witek, Kacper Korus ,Marcin Konieczny ,Kamil Lorek ,Kacper Bernacki ,Piotr Dejda, Szymon Natkański. Trener - Dariusz Rogulski , kierownik - Robert Poprzeczny.