Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wypadek z udziałem motocyklisty i jego pasażerki

Wypadek z udziałem motocyklisty i jego pasażerki

250-151475Policjanci z pajęczańskiej komendy wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego , do którego doszło na drodze krajowej numer 483 w Prusicko Rzędowie. W wyniku zdarzenia bardzo poważenie ucierpiał kierujący motocyklem oraz jego pasażerka. Oboje zostali przetransportowani karetką pogotowia oraz Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitali.

 

3 lipca około godziny 18:10 oficer dyżurny pajęczańskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Prusicko Rzędowie na drodze wojewódzkiej numer 483. Na miejsce natychmiast skierował policjantów ruchu drogowego. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, iż 20 -letni mieszkaniec Sieradza kierujący osobową Toyotą Auris podczas manewru wyprzedzania uderzył w motocykl, który wykonywał manewr skrętu w lewo. Motocyklistą był 44- letni mieszkaniec Częstochowy. W wyniku zdarzenia motocyklista oraz jego 38-letnia pasażerka, mieszkanka również Częstochowy doznali poważnych obrażeń ciała, zostali przetransportowani karetką pogotowia oraz Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitali. Kierujący byli trzeźwi. Policjanci pajęczańskiej komendy wyjaśniają okoliczności tego groźnego i niebezpiecznego zdarzenia drogowego.
Pamiętajmy, że piękna pogoda i dobre warunki drogowe nie zwalniają uczestników ruchu drogowego z myślenia i przestrzegania przepisów. To właśnie przy dobrej pogodzie dochodzi do największej liczby wypadków. Kierujący czują się pewnie i chętniej wciskają gaz. Zachowajmy zdrowy rozsądek. Stosujmy zasadę ograniczonego zaufania i obserwujmy co dzieje się na drodze. Każdy manewr na drodze wykonujemy z dużym skupieniem. Apelujemy o ostrożność na drodze. Każde nieodpowiedzialne zachowanie za kierownicą niesie za sobą poważne konsekwencje.

sierż. sztab. Wioletta Mielczarek
KPP w Pajęcznie

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySynku, jak mogłeś...

Matka strasznie beszta syna, który wybrał się do klubu ze striptizem.
- Jak mogłeś! To straszne, to obrzydliwe! Pewnie widziałeś tam rzeczy, których nie powinieneś zobaczyć!
- Tak. - odpowiada syn - Widziałem tam ojca!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u