menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Juniorzy starsi MKS Zduńska Wola zremisowali z Borutą Zgierz

Juniorzy starsi MKS Zduńska Wola zremisowali z Borutą Zgierz

DSC06532Drużyna juniorów starszych MKS Zduńska Wola rozegrała pierwszy mecz w rundzie wiosennej 20 kwietnia, a przeciwnikiem była drużyna Boruty Zgierz. Pierwsze 25 min. należały do zespołu ze Zgierza, w 16 minucie piłkę po prostopadłym podaniu otrzymał Dominik Potakowski, który bez problemu pokonał bramkarza gospodarzy. W 38 minucie Mateusz Marczewski strzałem po ziemi pokonał bramkarza gości Macieja Kaźmierskiego i wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa .

W drugiej części meczu gospodarze próbowali podwyższyć wynik, ale dostali kontrę. Obrońcy MKS-u zdołali jednak wybić piłkę na rzut rożny. Po przepięknym dośrodkowaniu piłkę głową uderzył Wojciech Banaszczyk i zdobył drugą bramkę dla Boruty. W 75 min. zawodnik Boruty otrzymał drugą żółtą kartkę i od tej chwili goście grali w osłabieniu. W 93 min. zawodnicy MKS-u przeprowadzili ostatnią akcję i po dośrodkowaniu Karola Koseckiego i błędzie bramkarza, Mariusz Juszczak dobił piłkę do pustej bramki.

MKS Zduńska Wola - Boruta Zgierz 2:2 (1:1)

Strzelcy bramek dla MKS: Mateusz Marczewski (38), Mariusz Juszczak(93)
Strzelcy Bramek dla Boruty:Dominik Potakowski (16),Wojciech Banaszczyk(63)

MKS Zduńska Wola: Cezary Kubiś, Marcin Głuszczak, Karol Kosecki,Dawid Ciesielski, Bartosz Niziołek,Filip Piasecki, Mateusz Marczewski, Mariusz Juszczak, Adam Kołodziejczyk, Tomasz Bednarek, Kasper Młynarczyk, Seweryn Kaczorowski,Kacper Chojnacki. Trener: Rafał Barton.

Boruta Zgierz: Maciej Kaźmierski(b)-Patryk Rekowski, Wojciech Pawlak, Bartłomiej Piechota, Karol Zieliński, Mateusz Wiktorowski, Kacper Jóźwiak, Igor Olesiński,Wojciech Banaszczyk, Łukasz Krasucki, Dominik Potakowski, Wojciech Bajerski, Adrian Pawlikowski, Bartłomiej Gosik, Jarosław Leśniewski, Adam Więckowski, Paweł Plewka, Aleksander Urbaniak. Trener: Radosław Fremel.

W niedzielę zapraszam na mecz derbowy w lidze Deyny pomiędzy MKS Zduńska Wola a Pogonią Zduńska Wola mecz odbędzie się o godz.11.