Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Potrzebna pieniądze dla pogryzionej przez psa 4-letniej Nadia ze Zduńskiej Woli

Potrzebna pieniądze dla pogryzionej przez psa 4-letniej Nadia ze Zduńskiej Woli

727dccc42815ea5f96510336b0c8a687Czteroletnia Nadia ze Zduńskiej Woli została dotkliwie pogryziona przez psa. Tragiczne zdarzenie miało miejsce 19 lipca na podwórku przed kamienicą, w której mieszka. Rodzice dziewczynki proszą o wsparcie finansowe na dalsze leczenie córeczki.

 

Koszmar rozegrał się we wtorek, 19 lipca. To był zwykły, pogodny dzień. Kiedy Nadia wraz z rodzeństwem i innymi dziećmi bawiła się na podwórku, pies sąsiada, amstaff nagle rzucił się na nią i rozszarpał jej twarz. Cudem udało się go odciągnąć i uratować życia dziecka Przed dziewczynką bardzo długa droga zanim wróci do sprawności fizycznej i psychicznej. Na portalu zrzutka.pl trwa zbiórka pieniędzy na kosztowne operacje plastyczne, które Natalka będzie musiała przejść. A te nie są tanie. Aby zminimalizować okropne blizny na twarzy trzeba kilku zabiegów. Wstępny koszt szacowany jest na około 200 tysięcy złotych. Leczenie Nadii możecie wspomóc poprzez link: --> https://zrzutka.pl/h48abd?fbclid=IwAR05ZzuRCW7p62t7Ez1Ylceq05W7elYbRVLPeEvJ69H1DmZyHU6OVLrAuak

Rodzice Natalii apelują: "Koszmar Naszej córeczki rozegrał się 19 lipca 2022r. To był zwykły, pogodny dzień. Nic nie wskazywało, że wydarzy się taka tragedia, a nasza córeczka będzie walczyć o życie. Kiedy Nadusia wraz z rodzeństwem i innymi dziećmi bawiła się na podwórku pies w typie amstaff nagle rzucił się na nią i rozszarpał jej twarz. Cudem udało się go odciągnąć i uratować nasze dziecko. Nadia przez tydzień przebywała na oddziale intensywnej terapii w stanie śpiączki farmakologicznej. Jej stan był bardzo ciężki, miała też przetaczaną krew. Całe dnie modliliśmy się przy łóżku naszej córeczki, żeby jej stan się wreszcie poprawił. Teraz życiu Nadii nie grozi już niebezpieczeństwo, ale liczne blizny na twarzy zawsze będą jej przypominały o tym koszmarze. Lekarzom udało się uratować twarz Nadusi, ale nie jest to ta sama twarz….Naszą córeczkę czeka wiele prywatnych konsultacji, wizyt lekarskich i liczne operacje plastyczne. Nadusia wymaga wsparcia psychologa, w związku z traumą której doznała. Przed naszą córeczką jest bardzo długa droga zanim wróci do sprawności fizycznej i psychicznej, ale zrobimy wszystko, żeby jej pomóc! Ona jest taka malutka, ma przed sobą całe życie! Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą do Państwa - ludzi wielkiego serca- o wsparcie finansowe zbiórki na rzecz naszej córeczki. Małej iskierki,której życie stopniało w ułamku sekundy. Dziękujemy za każdą okazaną pomoc. Rodzice Sylwia i Kamil."

Do końca zbiórki pozostało ponad 80 dni. Do środy 10 bm. blisko osiemset osób wpłaciło już na dalsze leczenie dziecka prawie 80 tysięcy złotych.

KaMi S

Na tym samym portalu trwa wciąż zbiórka na operacje plastyczne dla 18-letniej Weroniki Przybylskiej. Ją 26 maja zaatakowała wataha psów. Link do zbiórki: --> https://zrzutka.pl/cjhwjy

Fot. arch. rodziców Natalii

0af4e765e0358e76b35704c31f35ea2b

c723dc1d1db3bfcd

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyTrzeba ufać

Ostatnio żona mi zakomunikowała:
- Więcej to ty już z kumplami pić nie będziesz.
A ja patrzę na nią, uśmiecham się i myślę sobie:
- Tyle lat po ślubie a w niej wciąż tyle optymizmu

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u