Strona główna Artykuły Aktualności MKS rozgromił Pogoń Zduńska Wola

MKS rozgromił Pogoń Zduńska Wola

DSC06562Zadowoleni mogą być z postawy swoich pupili kibice MKS Zduńska Wola. Drużyna rozgromiła w niedzielnym meczu (21 bm.) sąsiadów zza miedzy Pogoń Zduńska Wola 6:1. Oba zespoły grają w okręgowej lidze klasy Kuchara. MKS w pierwszej połowie miał wiele dogodnych sytuacji podbramkowych, ale dopiero w 10 min. Jakub Kulczyński pokonał bramkarza gości. Drużyna Pogoni broniła się bardzo dobrze przez pierwszą połowę.

W drugiej połowie po zmianie stron boiska trener gospodarzy wpuścił Adriana Kamasa a ten strzelił klasycznego hat-tricka, dobrze również spisywał się Adrian Florczak, który strzelił gościom jeszcze dwie bramki. Honorowego gola dla gości zdobył Maciej Wojtysiak.

MKS Zduńska Wola - Pogoń Zduńska Wola 6:1 (1:0)

Strzelcy bramek: Adrian Kamas x3,Adrian Florczak x2, Jakub Kulczyński - Maciej Wojtysiak

MKS Zduńska Wola: Przemysław Kroczyński(b) - Kacper Gralewski, Michał Józefowicz, Artur Kopytek, Adrian Banasiak, Adrian Kamas(c), Witold Szewczyk, Kacper Kępiński, Adrian Florczak, Adrian Filipiak, Michał Pawlikowski, Jakub Kulczyński, Adrian Piotrowski Dawid Klimek, Bartosz Orzeł. Trener - Janusz Derdak P

ogoń Zduńska Wola: Jakub Stawski(b) - Kacper Kunert, Marcin Szczepaniak, Mateusz Osmulski, Łukasz Dulek, Rafał Szuboński, Mikołaj Cholewka, Krystian Gorczyński, Maciej Wojtysiak, Łukasz Stasiak,Tymoteusz Karasiński, Artur Tomaszewski, Michał Raszewski, Radosław Pluskwa, Jakub Włodarczyk, Wojciech Wolski, Szymon Student. Trener- Artur Boruch.