Strona główna Artykuły Aktualności Aż sześć bramek juniorów MKS Zduńska Wola

Aż sześć bramek juniorów MKS Zduńska Wola

DSC06798Juniorzy młodsi MKS Zduńska Wola rozegrali kolejny dobry mecz w lidze wojewódzkiej. Przeciwnikiem zduńskowolan była była drużyna Widoku Skierniewice. Jak nas poinforomował Lech Kulma, Widok okazał się przeciwnikiem słabym, bowiem uległ juniorom MKS 2:6.

Początek spotkania nie zapowiadał, że Widok przegra takim stosunkiem bramek.

Pierwszą groźną akcję przeprowadzili zawodnicy MKS-u i po strzale w 16 minucie Damiana Dyoniziaka objęli prowadzenie. Zawodnicy Widoku próbowali zagrozić bramce gospodarzy, ale dobrze spisywał się bramkarz gospodarzy, Daniel Zielonka. W drugiej połowie można mówić o jeszcze większej dominaci drużyny MKS, zaś 42 i 43 minuta była popisem Michała Pietrzykowskiego, który podwyższył wynik na 3:0. W 55 minucie zawodnik zespołu Widoku został faulowany w polu karnym MKS-u i sędzia podyktował rzut karny. Jedensatkę na bramkę zamienił Damian Stańczyk. W 61 minucie w polu karnym został tym razem faulowany zawodnik MKS Marcin Szewczyk, a rzut karny zamienił na bramkę Dawid Kończak. Trener gospodarzy Tomasz Ziółkowski w 64 minucie dokonał zmiany, wpuszczając na boisko Bartka Jeskę. Ten odwdzięczył się w 65 minucie zdobywając bramkę. Ostatnieg gola zduńkowolanie zdobyli w 80 minucie po strzale Marcina Szewczyka, który ustalił wynik meczu na 6:2 dla MKS-u.

MKS Zduńska Wola - Widok Skierniewice 6:2 (1:0)

Strzelcy bramek dla gospodarzy: Damian Dyoniziak, Michał Pietrzykowski x 2, Dawid Kończak, Bartek Jeska, Marcin Szewczyk, a dla gości Damian Stańczyk, Kacper Okruch.

MKS: Daniel Zielonka (b) - Mateusz Nyks, Andrzej Jałowy, Krzysztof Rosiak, Michał Pietrzykowski, Łukasz Rakowski, Adrian Kowalczyk, Marcin Szewczyk, Dawid Kończak, Bartek Jeska, Szymon Ratajczyk, Damian Dyoniziak, Przemysław Pawłowski, Patryk Ściegiński. Trenerem drużyny jest Tomasz Ziółkowski, a jej kierownikiem Dariusz Zielonka.

Widok: Filip Kaczorowski(b) - Mateusz Jeż, Piotr Szwed, Eryk Staszewski, Michał Chmielewski, Kacper Kowalczyk, Kacper Okruch, Łukasz Dziubiński, Kamil Karwat, Damian Stańczyk, Michał Jasiński. Trener: Łukasz Korwek