Strona główna Artykuły Aktualności Osiem bramek Olimpii Zduńska Wola - Karsznice

Osiem bramek Olimpii Zduńska Wola - Karsznice

DSC07112W niedzielę 5 maja Olimpia Karsznice rozegrała mecz 19. kolejki w klasie A. Przeciwnikiem, jak się okazało, niezbyt wymagającym, była drużyna LKS Tubądzin. Od początku meczu Olimpia narzuciła wysokie tempo zespołowi z Tubądzina i pierwszą połowę gładko wygrała 4:2.

Druga połowa również należała do zespołu z Karsznic. Przewaga Olimpii była jeszcze bardziej widoczna i mecz zakończył się wynikiem 8:2 dla gospodarzy. Nadmienić trzeba, że było trzecie zwycięstwo Olimpii z rzędu.

Olimpia Karsznice Zduńska Wola - LKS Tubądzin 8:2 (4:2)

Strzelcy bramek dla gospodarzy: Rafał Zieliński - 4, Paweł Oluszczyk - 2, Paweł Kozłowski i Paweł Zając.
Strzelcy bramek dla gości: Artur Linka, Oskar Stępień - po 1.

Olimpia: Jarosław Sokołowski (b) - Robert Kozłowski, Jarosław Krawczuk, Rafał Wencel, Marcin Ochman, Rafał Zieliński, Paweł Oluszczyk, Patryk Krawczyk, Paweł Kozłowski, Patryk Szeler, Michał Filipczak, Sebastian Kamiński, Marcin Klimczak, Marcin Pogorzelski, Paweł Zając, Kamil Filipczak, Paweł Kopczyński, Jakub Fojucik. Kontuzjowany - Maciej Choiński. Trener- Grzegorz Cholewka, kierownik drużyny - Adam Michalak.

LKS Tubadzin: Albert Paś (b) - Damian Bąk, Łukasz Szala, Artur Szymanek, Tergel Ariunbold, Sylwester Wojtas, Artur Linka, Daniel Kulig, Hubert Adamczewski, Oskar Stępień, Przemysław Ochlast, Łukasz Kołodziejczyk. Grający trener- Sylwester Wojtas.