Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zmarł na skutek odniesionych obrażeń. Było ślisko?

Zmarł na skutek odniesionych obrażeń. Było ślisko?

264-159247Policjanci z komisariatu w Osjakowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu wyjaśniają okoliczności tragicznego w wypadku drogowego. Na skutek odniesionych obrażeń zginął 22-letni kierowca.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj, 20 listopada po godzinie 23 na drodze relacji Czernice – Borki Walkowskie w gminie Osjaków. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 22- latek kierujący osobowym Citroenem na prostym odcinku drogi z nieustalonych dotąd przyczyn stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał na prawe pobocze, a następnie uderzył w przydrożne drzewa. Niestety, na skutek odniesionych obrażeń zmarł 22-letni kierowca Citroena. Na miejscu wypadku policjanci pracowali pod nadzorem prokuratora. Wykonali oględziny, zebrali i zabezpieczyli ślady związane ze zdarzeniem. Okoliczności tego tragicznego wypadku nadal wyjaśniają śledczy z komisariatu w Osjakowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu.

asp. sztab. Katarzyna Grela
Oficer Prasowy KPP w Wieluniu

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZimowy dylemat zajączka

Lutowa noc. Mróz, zimno i dużo śniegu. Z lasu na polanę wyszedł zajączek. Patrzy, a tam pod sosenką stoi zapomniany, świąteczny bałwanek. Nieco jednak sfatygowany; miotła opadnięta, micha na głowie przekrzywiona, no i dla żartu ktoś marchewkę zamiast jako nos, wcisnął mu nieco poniżej pasa.
Stanął zajączek, patrzy, myśli, a bałwanek na to:
- I co tak kombinujesz, brzydzisz się?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u