Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zabawa nastolatek kosztowała ponad 200 tysięcy złotych!

Zabawa nastolatek kosztowała ponad 200 tysięcy złotych!

Nadzór kuratora, skierowanie do ośrodka opiekuńczego, a nawet poprawczak - taka kara grozi trzem 13-latkom, które okazały się sprawczyniami pożaru pawilonu na rogu ulic Szadkowskiej i Pomorskiej w Zduńskiej Woli. Ostatecznie, jaki los spotka trzy dziewczyny, miszkanki domów w pobliżu spalonego sklepu, zdecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich w Zduńskiej Woli.

Jak ustaliła policja, trzy panny podpaliły dla zabawy wersalkę porzuconą na tyłach pawilonu handlowego.

- Jedna z nich zapalniczką podpaliła gąbkę, która wystawała z wersalki. Dziewczyny stwierdziły, że nie spodziewały się, że ogień tak szybko się rozprzestrzeni z wersalki na pobliską ścianę i dach - mówi Jacek Kozłowski, rzecznik prasowy Powiatowej Komendy Policji w Zduńskiej Woli.

Właścicielem obiektu, w którym niemal doszczętnie spłonęły cztery punkty handlowe, jest PSS Społem w Zduńskiej Woli. Niewykluczone, że administrator będzie się domagał od rodzin podpalaczek zadośuczynienia za doznane w pożarze szkody. Podobne kroki mogą podjąć najemcy pomieszczeń. A pogorzelcami są prowadzący 2 sklepy mięsne, ogrodniczy i punkt LOTTO. Straty po pożarze przekraczają 200 tys. zł.


Ewa Dobrowolska

korespondent siewie.tv ze Zduńskiej Woli

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u