Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zabawa nastolatek kosztowała ponad 200 tysięcy złotych!

Zabawa nastolatek kosztowała ponad 200 tysięcy złotych!

Nadzór kuratora, skierowanie do ośrodka opiekuńczego, a nawet poprawczak - taka kara grozi trzem 13-latkom, które okazały się sprawczyniami pożaru pawilonu na rogu ulic Szadkowskiej i Pomorskiej w Zduńskiej Woli. Ostatecznie, jaki los spotka trzy dziewczyny, miszkanki domów w pobliżu spalonego sklepu, zdecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich w Zduńskiej Woli.

Jak ustaliła policja, trzy panny podpaliły dla zabawy wersalkę porzuconą na tyłach pawilonu handlowego.

- Jedna z nich zapalniczką podpaliła gąbkę, która wystawała z wersalki. Dziewczyny stwierdziły, że nie spodziewały się, że ogień tak szybko się rozprzestrzeni z wersalki na pobliską ścianę i dach - mówi Jacek Kozłowski, rzecznik prasowy Powiatowej Komendy Policji w Zduńskiej Woli.

Właścicielem obiektu, w którym niemal doszczętnie spłonęły cztery punkty handlowe, jest PSS Społem w Zduńskiej Woli. Niewykluczone, że administrator będzie się domagał od rodzin podpalaczek zadośuczynienia za doznane w pożarze szkody. Podobne kroki mogą podjąć najemcy pomieszczeń. A pogorzelcami są prowadzący 2 sklepy mięsne, ogrodniczy i punkt LOTTO. Straty po pożarze przekraczają 200 tys. zł.


Ewa Dobrowolska

korespondent siewie.tv ze Zduńskiej Woli

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u