Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Dworek Modrzewiowy z Sieradza w konkursie ,,Nasz zabytek''

Dworek Modrzewiowy z Sieradza w konkursie ,,Nasz zabytek''

DworekModrzewiowZachęcamy mieszkańców Sieradza do zgłoszenia Dworku Modrzewiowego do konkursu "Nasz zabytek", organizowanego przez Fundację Most the Most. Jest to konkurs o charakterze regionalnym i lokalnym dla każdego, kto chce pozytywnie wpływać na swoje otoczenie i przywrócić świetność lokalnym zabytkom.

 

Fundacja Most the Most jest organizacją non-profit powołaną przez Bank Gospodarstwa Krajowego, by współrealizować misję banku jaką jest wsparcie zrównoważonego rozwoju społeczno-gospodarczego Polski. Fundacja Most the Most angażuje się w te działania realizując zadania w obszarze związanym z kulturą. Flagowym projektem organizacji jest Konkurs Nasz Zabytek. Konkurs „Nasz Zabytek” jest podzielony na dwie części:
I – wybór jednego zabytku w województwie;
II – wybór pomysłów na nową funkcję społeczną zwycięskiego zabytku.

Jak zgłosić?

Ważne – zwycięski projekt uzyska od Fundacji dofinansowanie (do 1 mln zł). Właściciel zabytku przeznaczy je na jego rewaloryzację i dostosowanie do wybranej przez Ciebie funkcji społecznej. Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy - https://mostthemost.pl/nasz-zabytek-lodzkie/

Ważne! Im więcej zgłoszeń na zabytek tym większe szanse na jego zwycięstwo! Wzór wypełnionego zgłoszenia oraz zdjęcie do załączenia do formularza w załączniku. To nie jedyne wsparcie, jakie może otrzymać Dworek Modrzewiowy. Urząd Miasta Sieradza ubiega się o dofinansowanie jego renowacji w ramach Rządowego Programu Ochrony Zabytków . Dofinansowanie z Programu może wynieść maksymalnie 98% wartości inwestycji, a minimalny wkład własny - 2%.

Michał Sitarek

Referat Promocji | Urząd Miasta Sieradza

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDlaczego postrzelił gajowego?

Rozprawa w sądzie. Sędzia pyta oskarżonego:
- A więc oskarżony przyznaje się, że w czasie polowania postrzelił gajowego?
- Tak, przyznaję się.
- Czy oskarżony może podać jakieś okoliczności łagodzące?
- Tak, gajowy nazywa się Zając!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u