Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Miał prawie 3,5 promila i jechał przez centrum Łasku

Miał prawie 3,5 promila i jechał przez centrum Łasku

alkomat2Z dotkliwą karą finansową spotkał się 39-letni rowerzysta, który został zatrzymany w centrum Łasku. Otrzymał 2500 złotych mandatu. W ostatnich dniach pogoda sprzyja cyklistom. Apelujemy o rozsądek i trzeźwość na drodze!

 

Od 1 stycznia 2022 roku obowiązuje nowy taryfikator mandatów. Kary dla kierowców są zdecydowanie wyższe, o czym przekonują się osoby łamiące przepisy. Wejście w życie nowego taryfikatora mandatów z pewnością zapadnie w pamięć 39-latkowi, który został zatrzymany przez policjantów, kiedy pod wpływem alkoholu jechał rowerem.
20 marca policjanci Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego łaskiej komendy patrolując centrum miasta, otrzymali anonimowe zgłoszenie, że ulicą 9 maja porusza się rowerzysta, który ma problemy z utrzymaniem toru jazdy. Wszystko wskazywało na to, że może być pod wpływem alkoholu. Te przypuszczenia potwierdziły się, bo badanie stanu trzeźwości 39-letniego mieszkańca powiatu łaskiego wykazało prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie. W związku z tym cyklista został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 złotych.

KPP w Łasku

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyŻona obrażona...

Żona prosiła mnie, żebym jej przyniósł szminkę.
Niestety, przez pomyłkę podałem jej klej w sztyfcie.
Chyba ciągle jest obrażona, bo nadal się nie odzywa...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u