Strona główna Artykuły Aktualności MKS Zduńska Wola gromi rywali

MKS Zduńska Wola gromi rywali

DSC08379W 18. kolejce klasy Deyny MKS Zduńska Wola spotkał się na własnym boisku w sobotę, 25 maja, z drużyną Jagi Lututów. MKS wystąpił w osłabionym składzie (kontuzje, choroby), ale drużyna trenera Oktawiana Maliszewskiego sprostała zadaniu i pokonała przeciwnika z Lututowa 3:1.

Pierwsza połowa należała do drużyny gospodarzy i już w 18 min. Kamil Piegat dostał prostopadłe podanie i mijając bramkarza strzelił gola . Po pięciu minutach strzałem z 16 metrów Cyprian Cieślarczyk podwyższył wynik na 2:0. W 35 min. Kamil Piegat ponownie dostał piłkę i pokonał bramkarza gości Oskara Koniecznego. Wynikiem 3:0 zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie goście przystąpili do bardziej zdecydowanych ataków na bramkę gospodarzy i w 80 min. spotkania strzelili bramkę z rzutu karnego. Szczęśliwym strzelcem był Adrian Forias. Goście w samej końcówce meczu mieli możliwość zdobycia kolejnych dwóch bramek, ale przy pierwszej sytuacji dobrze spisał się bramkarz gospodarzy Szymon Szmyt, a przy drugiej MKS uratowała poprzeczka.

MKS Zduńska Wola - LKS Jaga Lututów 3:1 (3:0)

Strzelcy bramek: Kamil Piegat - 2, Cyprian Cieślarczyk - 1, dla gości Adrian Forias 1.

MKS: Szymon Szmyt(b) - Kamil Taterka, Robert Olejnik, Paweł Kowalski, Witold Kubiak, Krzysztof Puś, Tomasz Pietrzak, Mikołaj Janiak, Kamil Piegat, Cyprian Cieślarczyk, Dominik Lewandowski. Trener: Oktawian Maliszewski. Jaga: Oskar Konieczny(b) - Krzysztof Bęcala, Patryk Rychlik, Michał Trela, Mateusz Mes, Adrian Forias, Tomasz Skotarski, Matusz Kowalczyk, Wojciech Klaus, Klaudiusz Parzyjagła, Patryk Gidelski, Kamil Pichlak, Tomasz Zimoch, Jakub Węgierski.

Z kolei w Klassie Kuchara MKS zagrał w Wartą Działoszyn.
Warta Działoszyn - MKS Zduńska Wola 1:2 (1:0)
Bramki dla MKS - Adrian Banasiak i Kacper Gralewski.

MKS Zduńska Wola wygrywa w Łodzi z Łódzkim Klubem Sportowym w lidze wojewódzkiej juniorów młodszych .
ŁKS - MKS 3:4 (1:2)
Strzelcy bramek dla MKS - Damian Dyoniziak - 3 i Dawid Kończak.