menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Młodzi piłkarze Pogoni wygrywają

Młodzi piłkarze Pogoni wygrywają

DSC09515W niedzielę (9 czerwca) w wojewódzkiej klasie Kuchara Pogoń Zduńska Wola podejmowała zespół MULKS Łask. Gospodarze tego spotkanie pewnie pokonali gości 4:1. Zespół Pogoni, prowadzony przez Krzysztofa Kochelaka, podszedł z respektem do przeciwnika z Łasku ale zawodnicy gospodarzy konsekwentnie realizowali polecania trenera i na przerwę po pierwszej połowie schodzili zwycięsko, strzelając w mtym okresie gry dwie bramki.

Na listę strzelców wpisali się Mateusz Suchański (32) i Marcel Piotrowski (35). Po przerwie goście przystąpili do odrabiania strat i w 44 min. kontaktowego gola dla MULKS-u strzelił Maciej Stępień. Gospodarze nie załamali się straconym golem i konsekwentnie grali swoje zdobywając kolejne gole, które zdobyli Wiktor Dyoniziak (58) i Mateusz Dudek (67).

Pogoń Zduńska Wola - MULKS Łask 4:1 (2:0)

Pogoń: Borys Kwiatkowski - Rafał Rosiak, Adrian Rosiak, Marcel Piotrowski, Antoni Nowak, Mateusz Suchański, Jakub Majchrzak, Maciej Wojtysiak, Mateusz Dudek, Wiktor Dyoniziak, Jakub Koliński, Antoni Pawlak, Michał Raszewski, Rafał Szubański, Konrad Mazurkiewicz, Mieszko Bryl, Kacper Kunert, Marcel Dzwonik.
Trener - Krzysztof Kochelak.

MULKS: Filip Adamczyk - Damian Karbowiak, Krystian Fencenloben, Adrian Gajewczyk, Damian Stępniewski, Jan Szumigaj, Przemysław Orłowski, Maciej Stępień, Wojciech Chmielewski, Dawid Kowalski, Michał Pawelec, Artur Stawinoga.
Trener: Andrzej Mara.

Komentarz pomeczowy. Będąc w niedzielę na meczu juniorów Pogoni stwierdziłem że sześć zespołów w miniony weekend rozegrało swoje mecze na sztucznej murawie mimo, że obok miały boiska o trawiastej nawierzchni. Więc co jest przyczyną, że tych młodych zawodników nie wpuszcza się na płytę główną stadionu. Nadmienić trzeba że na przykład drużyna seniorska Pogoni rozgrywała swój mecz na wyjeździe. Proszę szanujmy zdrowie młodych ludzi.

Tekst i foto: Lech Kulma