Strona główna Artykuły Aktualności LKS Paprotnia pokonuje Viktorię Szadek

LKS Paprotnia pokonuje Viktorię Szadek

DSC09580W 26 kolejce klasy A okręgu sieradzkiego LKS Paprotnia podejmował na własnym boisku LKS Viktorię Szadek. Początek meczu dobrze się ułożył dla gospodarzy, bo już w 7 minucie meczu w zamieszaniu pod bramką Viktorii dobrze znalazł się Sebastian Kubiak i gospodarze obieli prowadzenie.

Zawodnicy Viktorii próbowali odrobić straty i mieli do tego dogodną sytuację aby pokonać Szymona Stanitę ale piłka trafiła w poprzeczkę. Wynikiem 1:0 zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie goście z animuszem przystąpili do ataków bramki Paprotni, ale to nic nie dało. Za to w 65 min. gospodarze wyprowadzili udaną kontrę i Tomasz Pawlak podwyższył wynik na 2:0. Zawodnicy Viktorii nadal próbowali atakować jedna w ich zagraniach było widać brak skuteczności, mieli kilka okazji do strzelenia bramek, ale ich nie wykorzystali. W 90 min. drugą żółta kartkę otrzymał Tomasz Gocek i gospodarze ostatnie trzy minuty doliczonego czasu grali w osłabieniu. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem LKS Paprotni, co umocniło tę druzynę na fotelu lidera klasy A z piecioma punktami przewagi nad LUKS Bałucz. Do zakończenia sezonu pozostały jeszcze cztery kolejki.

LKS Paprotnia - LKS Viktoria Szadek 2:0 (1:0)

Strzelcy bramek: Sebastian Kubiak (7) i Tomasz Pawlak (65)

LKS Paprotnia: Szymon Stanita - Daniel Grobelny, Szczepan Grobelny, Daniel Szubert, Marcin Stanita, Seweryn Kaczmarek, Tomasz Gocek,Tomasz Pawlak, Sebastian Kubiak, Konrad Kmiecik, Damian Hajncel, Michał Kubiak, Karol Gibki, Andrzej Jóźwiak, Tomasz Merczyński.
Trener Sławomir Sławski.

LKS Viktoria: Raducki - Adamiak,Trzepałkowski, Jendrychowski,Tomczyk, Kopera,Krzyziński, Wróblewski, Obidziński,T.Sikała, Ziółkowski, Powalski, M.Sikała, Sierotnik, Gocisz, Witaszewski.
Trener - Maciej Powalski. Kierownik druzyny - Zdzisław Krajewski.

Tekst i foto: Lech Kulma