Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności ZDUŃSKA WODA Z REKORDOWĄ FREKWENCJĄ

ZDUŃSKA WODA Z REKORDOWĄ FREKWENCJĄ

baseny-rekreacyjne-Zdunska-Woda-6-1Aquapark "Zduńska Woda" w Zduńskiej Woli w poprzedni weekend (5 - 6 sierpnia) zanotował rekordową frekwencję. Tylko w niedzielę z kąpieli w obiekcie skorzystało ponad 1.000 osób. Wpływ na taki udział na pewno miała zła, deszczowa jak na sierpień poodoga.

 

Rekordowe zainteresowanie odwiedzających odnotował w poprzedni weekend zduńskowolski kryty basen. Aquapark „Zduńska Woda” odwiedziły tylko w minioną sobotę i niedzielę 1.673 osoby. Z czego w samą niedzielę na baseny wybrało się ponad 1.000 osób. Kryta pływalnia w Zduńskiej Woli cieszyła się ogromnym powodzeniem od początku sierpnia. Według danych „Zduńskiej Wody” od początku sierpnia było 4.446 odwiedzających, natomiast od początku roku 114. 680.
„Zduńska Woda” to kompleks krytych basenów wybudowany przy ul. prof. Tadeusza Kobusiewicza 20 w Zduńskiej Woli. Atrakcje jakie oferuje kompleks, to nie tylko kąpiele w niecce sportowej i rekreacyjne, ale także strefa saun czy jacuzzi. Baseny są czynne siedem dni w tygodniu, ale w weekendy oraz święta obowiązują inne godziny pracy oraz inny cennik.

Godziny otwarcia kompleksu:

Basen sportowy od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-22.00
w weekend w godz. 8.00-22.00

Baseny rekreacyjne od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-22.00
weekend w godz. 8.00-22.00
Strefa Saun od poniedziałku do piątku w godz. 15.00-22.00
weekend w godz. 11.00-22.00

„Zduńska Woda” relaksuje trzeci rok

Basen sportowy w „Zduńskiej Wodzie” ma sześć torów o długości 25 metrów i szerokości 2,5 metra każdy. Głębokość 1,8 metra. Temperatura wody: 27 – 28 st. C. Basen rekreacyjny ma głębokość: 1,2 metra, a temperatura wody to: 34 – 36 st. C. Można w nim korzystać leżaków z hydromasażami, skorzystać z masażu karku i stóp, poczuć nurt rwącej rzeki oraz siłę gejzeru. Basen z ruchomym dnem ma głębokość: 1,2 metra i temperaturę wody: 34 – 36 st. C. Głębokość może być powiększona do 1,6 m. Można tu pływać na jednym z trzech torów, wziąć udział w zajęciach aquaerobiku czy aquaspiningu, a więc jazdy na rowerkach w wodzie. „Zduńska Woda” oferuje także relaks w wodzie z jacuzzi, oferuje także Ścieżkę Kneippa, misy do moczenia stóp oraz natryski wrażeń. Możliwy jest również relaks w saunie suchej fińskiej. Aquapark w Zduńskiej Woli został otwarty 1 czerwca 2021 roku. Budowa obiektu trwała trzy lata. Rozpoczęła się jesienią 2018 roku. Pływalnia kosztowała 39 mln zł, a inwestorem było Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zduńskiej Woli. Wykonawcą basenu jest konsorcjum Mostostalu Warszawa i łódzkiej firmy Sanell.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipy...i ćwicz zdziwienie

Wakacje. Przed wyjściem na plażę żona mówi do męża:
– Chciałabym założyć coś, co wszystkich zadziwi!
– Załóż łyżwy...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u