Strona główna Artykuły Aktualności Ostatnie dwa gole Grzegorza Kalety dla zduńskowolskiej Pogoni! Ostatnie, ale... w stanie kawalerskim! Trener się żeni!

DSC00336Zawodnik zduńskowolskiej Pogoni, a jednocześnie grający trener, Grzegorz Kaleta (drużyna seniorów) zrobił sobie, jak i też sympatykom piłki nożnej, prezent w przeddzień zawarcia związku małżeńskiego. Podczas meczu z Pilicą Przedbórz w XXXIV kolejce w IV lidze łódzkiej z drużyną Pilicy Przedbórz zdobył dla swojej drużyny dwa gole!

Były to ostatnie skuteczne trafienia Kalety kawalera! Zadedykował je przyszłej małżonce! Pilica Przedbórz dominowała w pierwszej połowie i zdobyła dwie bramki, ale na pięć minut przed końcem pierwszej połowy Grzegorz Kaleta został faulowany w polu karnym. Sam poszkodowany był egzekutorem rzutu karnego, którego zamienił na bramkę kontaktową. W drugiej połowie do głosu częściej już dochodzili zawodnicy gospodarzy, a na listę strzelców wpisał się ponownie Grzegorz Kaleta, który strzałem z ostrego kąta zdobył wyrównującą bramkę. Tak więc ostatnie spotkanie Pogoni Zduńska Wola w sezonie 2012/2013 zakończyło się remisem. Pogoń utrzymała się w IV lidze zajmując 14. miejsce z dorobkiem 37 punktów (bramki: 48-69).