menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Bałucz awansował do okręgówki! Po pokonaniu Victorii Szadek!

Bałucz awansował do okręgówki! Po pokonaniu Victorii Szadek!

DSC00563W sieradzkiej klasie A (druga grupa) jest kolejne rozstrzygnięcie! O klasę wyżej, czyli w okręgówce zagra w przyszłym sezonie zespół LUKS Bałucz, który pokonał na wyjeździe Victorię Szadek 0:1 i tym samym zapewnił sobie awans.

Na listę strzelców w 14. minucie wpisał się Tomasz Kaczyński, który zdobytą bramkę dedykował swojemu koledze z drużyny Sewerynowi Rychlikowi. Ten bowiem w 3. minucie spotkania doznał paskudnej kontuzji kolana i jego zdrowie pozostało w rękach lekarzy z pomocy ambulatoryjnej. W drugiej połowie tego meczu oba zespoły nie wykorzystały rzutów karnych, a to za sprawą dobrze broniących bramkarzy. W bramce bowiem bardzo dobrze spisali się zarówno Adrian Lipiec, jak i Jakub Raducki.

Victoria Szadek - LUKS Bałucz 0:1 (0:1)

Strzelec bramki: Tomasz Kaczyński.

Victoria: Jakub Raducki - Rafał Trzepałkowski, Adrian Sierotnik, Tomasz Sikała, Michał Kopera, Jakub Wróblewski, Konrad Obiedziński, Marcin Ziółkowski, Damian Golisz, Łukasz Jedrychowski, Łukasz Witaszewski, Michał Tomczyk, Michał Sikała, Marek Adamiak.
Trener: Maciej Powalski.

LUKS Bałucz: Adrian Lipiec - Krzysztof Ratajczyk, Adam Dobrowolski, Milan Krakowiak, Grzegorz Grygielewicz, Tomasz Kaczyński, Dominik Gromada, Michał Pluciński, Karol Cichosz, Damian Sztandor, Szymon Pawełczyk, Marcin Janecka, Jakub Ratajczyk, Mateusz Wosik, Grzegorz Taborowski, Tomasz Adamczuk, Seweryn Rychlik, Michał Smolnik.