Strona główna Artykuły Aktualności Victoria Szadek wywiozła ze Zduńskiej trzy punkty

Victoria Szadek wywiozła ze Zduńskiej trzy punkty

DSC0253810 sierpnia rozpoczęły się rozgrywki ligowe klasy A w piłce nożnej. Beniaminek MKS Zduńska Wola podejmował na własnym boisku Victorię Szadek. Faworytem tego spotkania była bardziej doświdczona drużyna gości.

W roli faworyta stawiało ją także to, że w zespole gospodarzy zabrakło kilku podstawowych graczy. Początek pierwszej połowy był dość wyrównany, a oba zespoły miały kilka nie wykorzystanych sytuacji podbramkowych, ale pierwsza połowa 0 zakończyła się wynikiem bezbrakmkowym. W drugiej połowie goście z każdą minutą uzyskiwali przewagę jako zespół bardziej doświadczony. W 62 minucie po błędzie obrony MKS bramkę dla gości zdobył Michał Wróblewski. Pięć minut przed końcem spotkania kolejny błąd obrony gospodarzy wykorzystał Damian Golisz i Victoria wygrała całe spotkanie 2:0.

MKS Zduńska Wola - Victoria Szadek 0:2 (0:0)

Widzów 130.

MKS: Daniel Zielonka - Wojciech Sopur, Marcin Piotrowski, Piotr Kaczmarek, Dawid Ciesielski, Filip Piasecki, Szymon Ratajczyk, Tomasz Bednarek, Bartosz Niziołek, Przemysław Pawłowski, Michał Pietrzykowski, Dawid Kępniak, Łukasz Kosiński,Tomasz Ziółkowski, Rafał Lichy.

Tekst i fot.: Lech Kulma