Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Kandydatki do tytułu Miss Zduńskiej Woli na start!

Kandydatki do tytułu Miss Zduńskiej Woli na start!

1Agencja Inter Craft po raz dwunasty wzięła na swoje barki organizację tegorocznych Wyborów Miss Zduńskiej Woli. A te zaplanowano na 16 listopada. Wówczas dowiemy się kto zastąpi obecnie panująca Martę Bakalarczyk. Tradycyjnie wybory odbędą się w gościnnych progach Hotelu Hades w Zduńskiej Woli. Do konkursu mogą zgłaszać się panny w wieku od 16 do 22 lat. I jak zaznacza Marek Tomaszewski, właściciel Inter Cratf, nie muszą to być tylko dziewczyny ze Zduńskiej Woli.

 

W tegorocznej gali weźmie udział 12-14 kandydatek. Chętne panny muszą podać swoje dane, w tym wiek, wymiary i przesłać trzy zdjęcia oraz numer telefonu kontaktowego na skrzynkę pocztową: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Termin nadsyłania zgłoszeń mija 31 sierpnia. Ale to nie jedyne przedsięwzięcia, jakie w najbliższych miesiącach planuje IC. Firma ostro pracuje nad zorganizowaniem I Max Make Up Festiwal, który nawiązywać ma do urodzonego w Zduńskiej Woli Maxa Factora. - Już od ubiegłego roku głośno jest, Max Factor urodził się nie w Łodzi, a w Zduńskiej Woli. Tak wynika z dokumentów odnalezionych przez Archiwum Państwowe. Sieradz ma Open Hair Festiwal, dlaczego Zduńska Wola nie miałaby mieć Max Make Up Festiwalu? To mogłaby być świetna marka miasta - informuje Tomaszewski.

W Łodzi na próżno szukano dowodów, że to właśnie tam urodził się Faktorowicz, późniejszy Max Factor. Powiązano jednak pewne fakty i rozpoczęto poszukiwania odpowiednich dokumentów w Zduńskiej Woli.
- Zduńska Wola, miasto, w którym według tych archiwaliów przyszedł na świat wynalazca i producent kosmetyków, powinna teraz promować się wykorzystując jego nazwisko.W planach jest także Horror Festiwal, również związany z Factorem. To on bowiem, o czym mało współczesnych pamięta, był charakteryzatorem jednej z postaci w przedwojennym, kultowym filmie-dreszczowcu - dodaje pomysłodawca festiwalu. Największym sukcesem Factora w zakresie charakteryzacji było bowiem przygotowanie w 1931 aktora Borisa Karloffa, grającego rolę potwora stworzonego przez doktora Frankensteina w filmie Jamesa Whale'a pod tym samym tytułem.

Więcej na:
http://www.maxmakeup.com.pl/
http://pl.wikipedia.org/wiki/Max_Factor_(starszy)
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/1114-marta-bakalarczyk-miss-zdunskiej-woli-2012

ED

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u