Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności MKS Zduńska Wola wygrywa w III rundzie Pucharu Polski

MKS Zduńska Wola wygrywa w III rundzie Pucharu Polski

DSC02982W środę 28 sierpnia MKS Zduńska Wola rozegrał kolejny mecz w Pucharze Polski. Przeciwnikiem była drużyna WKS Rokietnica. Oba zespoły przystąpiły z respektem do siebie ponieważ występują w tej samej klasie rozgrywkowej (klasa A) i za tydzień rozegrają kolejne spotkanie, ale własnie ligowe.

 

W 9 minucie trio Ratajczyk Kosecki i Pawłowski - zawodnicy MKS przeprowadzili akcję po tzw. trójkącie, z której podała bramka. Na listę strzelców wpisał się Przemysław Pawłowski. Wynikiem 1:0 zakończyła się pierwsza płowa. W drugiej części meczu goście energicznie przystąpili do odrabiania strat i 61 minucie zdobyli gola wyrównującego. Bramka padła po błędzie bramkarza i obrońców, a na listę strzelców wpisał się Kamil Marczak. Jednak już w 75 minucie gospodarze przeprowadzili akcję, którą można nazwać akcją meczu. Filip Piasecki idealnie dośrodkował na głowę Szymona Ratajczyka a ten umieścił piłkę w bramce gości. Mecz zakończył się zasłużoną wygraną gospodarzy i to oni awansowali do kolejnej rundy Pucharu Polski.

MKS Zduńska Wola - WKS Rokietnica 2:1 (1:0)

Strzelcy bramek : Przemysław Pawłowski 9', Szymon Ratajczyk 75' - Kamil Marczak 61'

MKS : Daniel Zielonka - Marcin Piotrowski,Dawid Ciesielski, Bartosz Krymarys,Bartosz Niziołek,Filip Piasecki,Michał Pawlak,Karol Kosecki,Mateusz Marczewski,Szymon Ratajczyk,Przemysław Pawłowski,Michał Pietrzykowski,Łukasz Kosiński,Tomasz Ziółkowski,Tomasz Bednarek,Marcin Orzepiński, Szymon Szmyt . Trener - Romuald Solarek.

WKS : Krzysztof Szaflik - Tomasz Ozimek,Marcin Marynowski,Rafał Borycki,Szczepan Załoga,Paweł Siewierski,Dawid Liśkiewicz,Łukasz Szczechowicz,Dawid Janeczek,Jarosław Marczak,Kamil Marczak,Dominik Matusiak,Mariusz Świercz,Damian Stawski,Artur Rejmonczyk,Witold Hańczka,Michał Jasiński. Trener - Paweł Parteka.

Lech Kulma

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZajączek niekoniecznie wielkanocny i...

Zajączek wchodzi do baru naburmuszony i mówi:
- Kto pomalował mój rower na zielono?
Po chwili wstaje niedźwiedź i mówi:
-Ja, bo co?
-Nic, nic, chciałem tylko zapytać, czy ta farba długo schnie?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u