Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności "Grzane Mazurskie" sieradzaninowi na jesień, a Kubuś dostarczył witamin sieradzance

"Grzane Mazurskie" sieradzaninowi na jesień, a Kubuś dostarczył witamin sieradzance

Półkowi złodzieje upodobali sobie szczególnie jeden z sieradzkich marketów. Nieuczciwych klientów wyhaczyła jednak ochrona sklepu. Zaliczone wpadki okazały się dość kosztowne dla obojga złodziei. Zamiast 1,99 zł za napój "Kubuś" aż 50 zł musiała zapłacić 28-letnia sieradzanka. Kobieta, zapewne spragniona witamin w okresie przesilenia jesiennego, wypiła sok spacerując po markecie, po czym odstawiła pustą butelkę na półkę. Po przejściu linii kas, nie zapłaciła za napitek. Została zatrzymana przez ochronę, która wezwała policję. Mandat stanowi równowartość 25 soczków, a i za sok też kobieta musiała zapłacić.

Bezkarnie poczuł się także na terenie tego samego sklepu pewien sieradzanin. Mężczyzna próbował wynieść pod pazuchą wino "Grzane Mazurskie" warte 7,99 zł. Widać marzył o dobrym grzańcu na nadchodzące jesienne chłody. Kupi innym razem, mając w pamięci, że za skradzioną butelkę został ukarany mandatem w wysokości 300 zł! Ileż by to było grzańców kupionych legalnie....Ach!


Ewa Dobrowolska

korespondent siewie.tv

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u