Strona główna Artykuły Aktualności MKS Zduńska Wola rozgromił "Kwiatki" z Kwiatkowic

MKS Zduńska Wola rozgromił "Kwiatki" z Kwiatkowic

DSC04445Seniorzy MKS Zduńska Wola skopiowali dzień później wynik juniorów starszych. W niedzielę 6 bm. w piłkarskiej w klasie A rozgromili LKS Kwiatkowice 6:0!

Starsi koledzy wżęli dobry przykład z juniorów i zdecydowanie wygrali spotkanie. Początek meczu nie zapowiadał wysokiej przegranej gości, mecz był wyrównany. Do 14 minuty, kiedy to sędzia podyktował rzut karny za faul w polu karnym. Gospodarze nie wykorzystali tego prezentu, a czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał doświadczony zawodnik, Cezary Pacholczyk. W minutę po tym fakcie gospodarze przeprowadzili akcję, zainicjowaną przez Mariusza Juszczaka, który sprytnie wycofał piłkę do nadbiegającego Przemysława Malinowskiego, a ten bez problemu pokonał bramkarza. Drugiego gola strzelił Łukasz Rakowski. Piłkarz MKS dostał prostopadłe podanie od Tomasza Wolskiego i wynikiem 2:0 zakończyła się pierwsza połowa meczu.

W drugiej części spotkania jeszcze bardziej dominował zespół gospodarzy. Kolejne bramki strzelali: Mariusz Juszczak w 62 min., Przemysław Pawłowski w 74 min. i ponownie Łukasz Rakowski w 80 min. Szóste trafienie zapisał na swoje konto w 90 min. Michał Pietrzykowski. Ten utalntowany junior należał do wyróżniających się zawodników tego spotkania.

MKS Zduńska Wola - LKS Kwiatkowice 6:0 (2:0)

MKS: Damian Kruk - Marcin Piotrowski, Mateusz Witczak, Bartosz Krymarys, Mateusz Marczewski, Dawid Ciesielski, Łukasz Rakowski,Tomasz Wolski, Przemysław Malinowski, Mariusz Juszczak, Przemysław Pawłowski, Cezary Kubiś,Tomasz Ziółkowski, Łukasz Kosiński, Radomir Kaniewski, Bartosz Niziołek, Krzysztof Rosiak, Michał Pietrzykowski. Trener - Romuald Solarek.

LKS Kwiatkowice: Tomasz Rychlik - Damian Szymczyk, Cezary Pacholczyk, Paweł Gałęski, Jakub Michalak, Dariusz Gajdka, Mateusz Bal, Rafał Witczak, Przemysław Adamczyk, Artur Antoniewski, Dariusz Sokołowski, Marcin Marczak, Michał Grabowski, Sebastian Kubicki, Marek Gajdka. Trener - Marian Kowalewski.

Tekst i fot.: Lech Kulma