Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Taniej chodzić trotuarem!!!

Taniej chodzić trotuarem!!!

Zapewne zażyte narkotyki i wypity alkohol wpłynęły na ułańską fantazję i sposób spędzenia czwartkowego wieczoru przez pięciu młodych zduńskowolan. Trzej 18-latkowie, 19-latek i 17-latek zostali zatrzymani przez patrol policji w momencie, kiedy całą swoją energię wyładowywali na... maskach samochodów zaparkowanych przy ul. Osmolińskiej w Zduńskiej Woli. Zamiast chodzić po pobliskim chodniku, skakali z maski na maskę. Widać miał to być ich sposób na pożegnanie lata!

Zniszczyli forda fiestę, nissana micrę i volkswagena polo. Właściciele pojazdów straty oszacowali na 3,5 tys. zł. Panowie nie tylko wpadli na chuligańskich wybrykach. Podczas legitymowania policjanci znaleźli przy nich narkotyki. W kieszeniach jednego z 18-latków znaleziono cztery torebki zaciskowe z marihuaną, o łącznej wadze ponad trzech gramów. Najmłodszy z chuliganów miał przy sobie gram marihuany. Cała piątka była pod wpływem alkoholu, a dwóch zatrzymanych znajdowało się pod wpływem narkotyków.

Po wytrzeźwieniu zostaną przedstawione im zarzuty. Ze względu na występek o charakterze chuligańskim, kara zamiast od trzech miesięcy do pięciu lata zaczynać się będzie od czterech i pół miesiąca izolacji do lat pięciu. Za posiadanie narkotyków grozi im kara do trzech lat pozbawienia wolności.


Ewa Dobrowolska

korespondent siewie.tv ze Zduńskiej Woli

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZajączek niekoniecznie wielkanocny i...

Zajączek wchodzi do baru naburmuszony i mówi:
- Kto pomalował mój rower na zielono?
Po chwili wstaje niedźwiedź i mówi:
-Ja, bo co?
-Nic, nic, chciałem tylko zapytać, czy ta farba długo schnie?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u