Strona główna Artykuły Aktualności Mecz derbowy należał do juniorów MKS Zduńska Wola

Mecz derbowy należał do juniorów MKS Zduńska Wola

DSC04625W piątej kolejce sieradzkiej klasy okręgowej juniorów starszych MKS Zduńska Wola pokonał na wyjeździe Olimpię Karsznice Zduńska Wola! 7:2 !

Pierwsza bramka padła już w 5 minucie spotkania, a na listę strzelców wpisał się Michał Pietrzykowski, zawodnik MKS, który strzela bramki w każdym meczu dla juniorów i dla seniorów. Wyrównującego gola dla Olimpii strzelił Jakub Pilarski z rzutu karnego. Było to w 9 minucie. Goście natychmiast odpowiedzieli golem Bartosza Niziołka po dośrodkowaniu Tomasza Bednarka. W 23 minucie zawodnik gospodarzy zagrał piłkę ręką w polu karnym i sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Damian Dyoniziak i ustalił wynik pierwszej połowy na 3:1.

Na początku drugiej połowy gospodarze zaatakowali śmielej i w 51 minucie ponownie Jakub Pilarski zdobył gola kontaktowego. Podrażnieni tym goście podkręcili tempo gry i już w 60 minucie niezawodny Tomasz Bednarek strzela gola dla gości. W niespełna dwie minuty póżniej MKS strzela piątą bramkę; na listę strzelców wpisuje się Marcin Szewczyk. Po następnych czterech minutach Dawid Kępniak podwyższa na 6:2. W 82 minucie Damian Dyoniziak ustala wynik meczu na 7:2!

Olimpia Karsznice - MKS Zduńska Wola 2:7

Jakub Pilarski 9' (k), 51' - Michał Pietrzykowski 5', Bartosz Niziołek 12', Damian Dyoniziak 23'(k) i 82', Tomasz Bednarek 60', Marcin Szewczyk 62', Dawid Kępniak 66'.

MKS: Cezary Kubiś - Adrian Kowalczyk, Mateusz Nyks, Andrzej Jałowy, Bartosz Niziołek,Tomasz Bednarek, Dominik Błasiak, Krzysztof Rosiak, Dawid Kępniak, Michał Pietrzykowski, Bartosz Jeska, Damian Dyoniziak, Marcin Szewczyk.

Olimpia: Piotr Jałowy - Karol Jabłoński, Kamil Kardacki, Sebastian Stodulski, Daniel Raj, Jakub Pilarski, Jakub Fojucik, Bartłomiej Trzciński, Daniel Lisowski, Mateusz Olbrys, Patryk Kołodziejczyk, Damian Malinowski, Dawid Hyski, Sebastian Mes, Szymon Szewczyk, Jakub Andrzejewski, Dominik Chudobiński, Mateusz Kamiński.