Strona główna Artykuły Aktualności Juniorzy starsi MKS Zduńska Wola mistrzami rundy jesiennej

Juniorzy starsi MKS Zduńska Wola mistrzami rundy jesiennej

DSC04325Juniorzy starsi MKS Zduńska Wola wygrywając 2:1 w ostatniej kolejce z Wartą Działoszyn zostali mistrzami rundy jesiennej sezonu 2013/14. Zawodnicy prowadzeni przez Tomasza Ziołkowskiego w całej rundzie nie przegrali żadnego meczu, zdobywając 21 punktów w rozegranych siedmiu spotkaniach! Bilans bramkowy to 28 strzelonych i tylko 4 stracone (dobra postawa bramkarza Daniela Zielonki).

Do najskuteczniejszych zawodników należał Damian Dyoniziak, który strzelił 8 bramek. Należy również wspomnieć o Michale Pietrzykowskim, Łukaszu Rakowskim, Przemysławie Pawłowskim. Są to wyróżniający się zawodnicy, którzy grają też w drużynie seniorskiej. Wracając do sobotniego meczu można powiedzieć, że jest to drużyna z charakterem. Przegrywali pierwszą połowę, kiedy to goście strzelili gola już w 8 minucie z rzutu karnego, jednak zespół MKS-u się nie załamał i w drugiej połowie pokonał przeciwnika strzelając gościom dwie bramki i ostatecznie wygrywając całe spotkanie 2:1.

MKS Zduńska Wola - Warta Działoszyn 2:1 (0:1)

Bramki: Dawid Kępniak 72', Michał Pietrzykowski 83' - Michał Rychlewski 8'(k)

MKS: Daniel Zielonka - Adrian Kowalczyk, Mateusz Nyks, Andrzej Jałowy, Bartosz Niziołek, Tomasz Bednarek, Dominik Błasiak, Krzysztof Rosiak, Dawid Kępniak, Michał Pietrzykowski, Bartosz Jeska, Damian Dyoniziak, Marcin Szewczyk, Łukasz Rakowski, Przemysław Pawłowski i niegrający z powodu kontuzji Szymon Ratajczyk.