Strona główna Artykuły Aktualności Juszczak w trzy minuty pokonał KS Chojne

Juszczak w trzy minuty pokonał KS Chojne

DSC04860W 14. kolejce klasy A MKS Zduńska Wola rozegrał mecz na wyjeździe z KS Chojne. Początek spotkania był wyrównany, a oba zespoły grały z respektem do dla przeciwnika.

Tak było do 19 minuty, kiedy w polu karnym bardzo dobrze zachował się Mariusz Juszczak z MKS i celnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Po trzech minutach ponownie Mariusz Juszczak umieścił piłkę w samym okienku bramki gospodarzy strzałem z dystansu. Gospodarze odpowiedzieli celnym trafieniem Huberta Gołąbka w 35 minucie i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1 dla zduńskowolan.

W drugiej połowie gospodarze próbowali odrobić straty, ale obrona gości spisała się dobrze. Głównie dlatego, że defensywą kierował Wojciech Sopur (trener Gatty Activ). Grając uważnie w obronie MKS utrzymał korzystny wynik do końca meczu.

KS Chojne - MKS Zduńska Wola 1:2 (1:2)

Bramki: Hubert Gołąbek 35' - Mariusz Juszczak 19',22'.

KS Chojne: Witold Małyszko - Arkadiusz Banasiak, Tomasz Królikowski, Michał Goliński, Łukasz Czupryniak, Grzegorz Dyja, Mateusz Makowski, Łukasz Palma, Łukasz Banasiak, Krzysztof Krawczyk, Marcin Kamiński, Piotr Stachowiak, Wiktor Marciniak, Piotr Czupryniak, Bartłomiej Makówka, Łukasz Frajtak, Błażej Jóźwiak. Trener - Mariusz Góra.

MKS: Damian Kruk - Wojciech Sopur, Mateusz Witczak, Marcin Piotrowski, Dawid Ciesielski, Tomasz Wolski, Łukasz Rakowski, Michał Pawlak, Mariusz Juszczak, Przemysław Pawłowski, Karol Kosecki, Bartosz Krymarys, Dawid Kepniak, Radomir Kaniewski, Łukasz Kosiński, Tomasz Ziółkowski, Marcin Matysiak, Daniel Zielonka.

Po 14. kolejkach spotkań MKS Zduńska Wola zajmuje czwarte miejsce w grupie II klasy A OZP Sieradz. Zduńskowolanie mają 34 punkty (bramki: 39:11) i tylko jeden punkt mniej od trzeciego w tabeli KS Chojne.