Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Sieradzanka Daria Murowana została Miss Zduńskiej Woli'2013!

Sieradzanka Daria Murowana została Miss Zduńskiej Woli'2013!

P138004120-letnia Daria Murowana (nr 7) zdobyła tytuł Miss Zduńskiej Woli'2013. Daria wybrało jury spośród 11 kandydatek w rywalizacji o koronę. Daria zdobyła także tytuły Miss Publiczności, Miss Foto i Miss Milano Fashion! Trzeba dodać, że po raz pierwszy w 12-letniej historii tych wyborów tytuł najpiękniejszej zdobyła... sieradzanka, bo Daria mieszka w Sieradzu.

 

I wicemiss została Karolina Majchrowska (nr 4), a II wicemiss - Ewelina Maciejewska. Nasza redakcja także wybrała swoją miss. Miss siewie.tv została 17-letnia Klaudia Sieradzka (nr 10), uczennica II klasy o profilu humanistyczno-prawnym w I LO w Zduńskiej Woli. - Siódemka okazała się dla mnie szczęśliwa. Jestem bardzo, bardzo szczęśliwa. Nie spodziwałam się tego, że wygram te wybory, że zostanę tak doceniona, także przez publiczność i sponsorów, bo wszystkie dziewczyny były piękne. Dla mnie to naprawdę szczęśliwa chwila. Zgłosiłam się do konkursu w Zduńskiej Woli, bo niestety w moim rodzinnym mieście takiego nie ma. Chciałam się sprawdzić w rywalizacji z innymi dziewczynami i udało się - nie kryła wzruszenia tuż po ogłoszeniu wyników Daria, studentka kosmetologii w Wyższej Szkole Biznesu w Łodzi. Skromność Darii wzbudza szacunek. Nie mogła bowiem wiedzieć, że była faworytką podczas gali, którą Agnecja Inter Craft zorganizowała w gościnnych progach Hotelu Hades. Niektórzy widzowie obserwujący prezentację twierdzili wręcz, że Daria Murowana jest... murowaną faworytką do korony. I, jak się okazało, mieli rację!

- Obrady były burzliwe. O wyborze Miss Zduńskiej Woli anno domini 2013 zadecydowały głosy jury. A członkowie jury wybrali większością głosów właśnie Darię - mówi Grażyna Dymińska, sekretarz komisji XII Gali Miss Zduńskiej Woli'2013. W komisji zasiadła już po raz dwunasty. Była także jednym ze sponsorów. Jako właścicielka firmy Grejdi. Ufundowała także prezent dla Miss Grejdi. Rower. Tę nagrodę odebrała Patrycja Dolińska (nr 1).

- Do udziału w konkursie przyciągnęła mnie ciekawość. Chciałam sama zobaczyć, jak to wygląda od strony uczestniczki. Chciałam także nabrać większej pewności siebie. Myślę, że to była dobra decyzja. Miałam wsparcie rodziny, kolegów ze szkoły. Nawet pedagoga szkolnego. Taki konkurs to nowe doświadczenie. A, że jeszcze dostrzegł mnie portal siewie.tv to już w ogóle super sprawa - mówi Klaudia Sieradzka, Miss siewie.tv. Licealistka nie kryje jednka, że ta przygoda nie zmieni jej planów na przyszłość. Ma zamiar po liceum zdawać na studia prawnicze. Gala, której generalnym sponsorem była firma Gatta, była także okazją do świętowania dwóch jubileuszy. Gatta w tym roku obchodzi bowiem 20-lecie marki Gatta. Z kolei Apteka Galmed, także sponsor tegorocznych wyborów, działa już 10 lat.

Warto podkreślić, że o wizerunek kandydatek zadbała Beata Majewska z Pracowni Urody Yoko. Uczestniczki konkursu zaprezentowały się w strojach kąpielowych i sukienkach Gatty oraz we własnych ubirach i sukniach śłubnych z Galerii Mody Ślubnej Jolanty Juszczak. Goście mogli także wysłuchać na żywo Martyny Koniecznej, zduńskowolanki, która była uczestniczką telewizyjnego programu "Bitwa na głosy".

Tekst i fot.: ED

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyWspominki myśliwych

W parku na ławce siedzą dwaj starsi panowie i rozmawiają:
- Miał pan w młodości jakieś hobby? - pyta jeden z nich.
- O, niejedno! Ale najważniejsze to kobiety i polowanie.
- A na co pan polował?
- Na kobiety, szanowny kolego, na kobiety...!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u