menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Płomień zgasł w Zduńskiej Woli...

Płomień zgasł w Zduńskiej Woli...

DSC05274W niedzielę 17 listopada została rozegrana ostatnia kolejka w piłkarskiej klasie A okręgu sieradzkiego . MKS Zduńska Wola podejmował na własnym boisku Płomień Dzigorzew. Zespół, który po siedemnastu meczach zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.

Już w pierwszej połowie gospodarze uzyskali przewagę nad zespołem gości strzelając cztery bramki. Na wyróżnienie w zespole gospodarzy zasługują Mariusz Juszczak i Przemysław Pawłowski, którzy strzelili rywalowi po dwie bramki. W drugiej połowie nadal dominowali zawodnicy MKS i nie trzeba było długo czekać na kolejnego gola. Już w 57. minucie Michał Pietrzykowski, który dostał szansę zagrania w drugiej połowie, odwdzięczył się trenerowi bramką. Kolejny gol padł w 83. minucie. Skutecznym strzałem głową popisał się się Dawid Kępniak po dośrodkowaniu Marcina Piotrowskiego . Do 86. minuty MKS prowadził 6:0. Już po upływie minuty Wojciech Sopur, podstawowy obrońca gospodarzy, zdecydowa się nał indywidualną akcję i strzałem z 30 metrów umieścił piłkę w samym okienku bramki gości!!! Można tego gola zaliczyć do tych na światowym poziomie!!! Po meczu kibice gratulowali panu Wojtkowi takiego trafienia. W rundzie jesiennej MKS zajął drugie miejsce w tabeli jklasy A ze stratą jednego punktu do lidera KS Chojne.

MKS Zduńska Wola - Płomień Dzigorzew 7:0 (4:0)
Mariusz Juszczak 8',33'. Przemysław Pawłowski 13',15'. Michał Pietrzykowski 57', Dawid Kepniak 83'. Wojciech Sopur 87 '

MKS: Daniel Zielonka - Wojciech Sopur, Mateusz Witczak, Marcin Piotrowski, Dawid Ciesielski, Mateusz Marczewski, Michał Pawlak, Tomasz Wolski, Krzysztof Rosiak, Mariusz Juszczak, Przemysław Pawłowski, Dawid Kepniak, Michał Pietrzykowski, Tomasz Bednarek, Łukasz Kosiński, Łukasz Rakowski, Damian Kruk.

Tekst i fot.: L. Kulma