Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Dozór policyjny dla Księcia z Klonowej! Janusza P. zbadali psychiatrzy

Dozór policyjny dla Księcia z Klonowej! Janusza P. zbadali psychiatrzy

sieradz_atakDozór policyjny - taki środek zapobiegawczy zastosowała sieradzka prokuratura wobec 55-letniego Janusza P. Decyzja zapadła w poniedziałek, 3 lutego. Mężczyzna został przesłuchany w sieradzkiej prokuraturze jako podejrzany. Chodzi o zdarzenie z minionego piątku (31 stycznia). Wówczas to Janusz P. oblał zespsutym mlekiem byłego premiera i posła RP, przewodniczącego SLD, Leszka Millera. Atak miał miejsce po koncercie muzyki poważnej w hali sportowej II LO w Sieradzu.

 

Przed przesłuchaniem prokurator zlecił badania psychiatryczne podejrzanego. Janusz P. przeszedł je w szpitalu psychiatrycznym w Warcie. Biegli orzekli, że jest poczytalny. Potem mężczyzna trafił na przesłuchanie do prokuratury. Przyznał się do winy. A na koniec wyraził skruchę.

 

- Wobec Janusza P. zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego - informuje Józef Mizerski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Sieradzu. - Dwa razy w tygodniu będzie musiał się stawiać na komendzie policji w Sieradzu. Podejrzanemu grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Odpowiada za naruszenie nietykalności funkcjonariusza publicznego. Czyn ten został popełniony w warunkach chuligańskich, w miejscu publicznym i bez jakiegokolwiek powodu. Sprawa Janusza P. trafi na wokandę jeszcze w lutym.

 

ED

Fot. KWP Łódź

Więcej także na:
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/2427-ksi-janusz-samozwaczy-zatrzymany-za-atak-na-l eszka-millera-postawiono-mu-zarzuty
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/2422-zamach-na-millera-w-sieradzu#comments

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNauczycielkom i nauczycielom ku pokrzepieniu serc

Nauczycielka przedszkolna przechadzała się po sali uważnie przypatrując się rysującym dzieciom. Od czasu do czasu zaglądała, jak idzie praca.
Podeszła do dziewczynki, która w wielkim skupieniu coś tworzy. Przedszkolanka spytała ją, co rysuje.
- Rysuję Boga - odpowiedziała dziewczynka.
- Ale przecież nikt nie wie, jak Bóg wygląda - powiedziała zaskoczona przedszkolanka.
Dziewczynka mruknęła, nie przerywając rysowania:
- Za chwilę będą wiedzieli...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u