Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Czerwony Jeleń, czyli Janusz Pijanka znów w konflikcie z prawem

Czerwony Jeleń, czyli Janusz Pijanka znów w konflikcie z prawem

378802_341007172664418_1415406116_nDwa dni po tym, jak Prokuratura Rejonowa w Sieradzu zastosowała wobec 55-letniego Janusza Pijanki (zgodził się na podanie swych danych i upublicznienia wizerunku) dozór policyjny za atak wieczorem 31 stycznia na Leszka Millera, ten znów dał znać o sobie. W środę, 4 lutego nazwywający sam siebie Księciem Januszem I Samozwańczym Księstwa Klonowa próbował wtargnąć do studia rozgłośni Naszego Radia przy Rynku w Sieradzu.

 

Jak podaje nasze.fm, działo się to wówczas, kiedy w studio jedna z dziennikarek rozmawiała ze Zbigniewem Krasińskim, wicestarostą sieradzkim i szefem SLD w powiecie sieradzkim, właśnie o piątkowym ataku na Leszka Millera. Czrewony Jeleń, bo takie indiańskie imię nosi teraz Janusz Pijanka, uderzał w szybę studia, domagał się wpuszczenia do środka i na antenę. Pracownicy rozgłośni próbowali go wyprowadzić na zewnątrz. Czerwony Jeleń wyrywał się i rączo wbiegał do kolejnych pomieszczeń. Szarpał się z dziennikarkami NR. Mężczyzna krzyczał m.in., że "jego głos jest najważniejszy" i powinien włączyć się w dyskusję o piątkowym zdarzeniu. Wezwano policję. Pijanka został ukarany mandatem w wysokości 100 zł za zakłócanie porządku. Jak sam przyznał, mandat przyjął, ale nie widzi możliwości jego zapłacenia, bo nie ma pieniędzy. Przypomnijmy, że po piątkowym ataku na Leszka Millera workiem z zepsutym mlekiem, wobec Janusza Pijanki zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Dwa razy w tygodniu będzie musiał się stawiać na komendzie policji w Sieradzu. Podejrzanemu grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Odpowiada za naruszenie nietykalności funkcjonariusza publicznego. Czyn ten został popełniony w warunkach chuligańskich, w miejscu publicznym i bez jakiegokolwiek powodu. Sprawa Pijanki ma trafić na wokandę jeszcze w lutym. O zdarzeniu w sieradzkiej rozgłośni policja poinformowała sieradzką prokuraturę.

Janusz Pijanka tuż po zdarzeniach w hali II LO oraz w rozgłośni odniósł się i wciąż odnosi na swoim profilu na fejsbuku (zachowaliśmy pisownię oryginalną - przyp. siewie.tv):

4 luty: Napisz coś o tym...Nic sie nie zmienilo!Wczoraj po wyjsciu z izby zatrzyman w Sieradzu...znowu ledwo zalapalem sie na ...ochlapy z panskiego stolu!Nawet chleba zabraklo tylko...cienka zupka!

5 luty: jesli sluzby specjalne szukają mnie w tej chwili jestem w Sieradu w Centrum Informacji Kulturalnej w Rynku na komputerze!Gdybym mial nalezyty zasieg i szybkosc inaczej by to wszystko wygladalo i Wy Moi Przyjaciele na FACEBOOK-u pierwsi byscie wiedzieli imieli niealezny material na Fejsie zanim pojmali mnie!Ale otym za chwile...!

5 luty: ,,List Otwarty do Veroniki Marczuk-kandydatki na jakiegos posła do Uni EUropejskiej,,! Pani Veroniko!Jest pani w wieku mniej-wiecej mojej żony,która z biedy opusciła Polskę...wraz naszą piętnastomiesięcną córeczzką:Nicole-Helene-Sylvie -Sobhie!Podyktowane to bylo w najwieksej mierze tym ze ten ustrój-administracja chciała nas pozbawić dziecka i zabrać je-nie udzielając pomocy1(Juz dawno zawiadomiłem o tym polską prokuraturę - a dopiero w izbie zatrzymań pryjęto ode mnie zawiadomienie!) Otóż w obecnej chwili nie jestem w stanie presłać nawet packi żywnościowej ani żadnych skromnych pieniędzy w tym pieluszek żonie na Ukrainę,która nie ma pracy i opiekuje sie maleństwem!Słowianką!Zna pania realia na Ukrainie!Teściowa dostaje 70 euro emerytury!To bardzo mało zwłasca że szwagierka-siostra zony ma kilkuletniego syna(Żenię) dpacuje na pół etatu!Może by pani przesłała mojej żonie e 100 euro!?(prosę to potraktować jako pożżyckę-gdy nie jestem żebrakiem ani naciągacem!)Oddam jak będę w stanie i jak zarobię!Dla pani to...nic!Jak zgubić 1 grosz! Jeden grosz który znalałem pozostawiony w kasie na Dworcu Kolejowym we Wrocławiu dzień przed incydentem w Sieradzu...upóściłem wtedy nie wiedząc o tym 200 zł. które wiołem z Paryża!i podniósł je młodieniec który do Brzegu płacił monetami!Wyparł się tego a ja nie wewałem policji i zwiał!Żonie są tera bardzo potrzebne jakiekolwiek pieniądze!Każda Hrywna się Liczy!Podaję adres żony: Olha Hupal yl.Kopcakoba g.24. kb.25, 400007 CYMbI UKRAINA Wiem,e nie jest pani zaangażowana na Majdanie!Jej rodzina popiera Julię Timoszenkę!No,chyba ż pani wciąż,,czerwonych khmerów! Mnie incydent w Sieradzu pobawił możliwości...wszystkiego!Jeste m prawie jak uwięiony!Auto-stopem-nie dojadę między dozorami:we wtorki i w czwartki- na Ukraine!A na pocią mnie nie stać tym, bardziej na samolot!A sponsorów-jak Pani-nie mam!!1Pozdrawiam i..chętnie bym się panią spotkał i wymienił poglądy polityczne!Daję Książęce Słowo Honoru-tak-jak dałem je pani prokurator !- że przyjdę bez żadnych płynów ani innych środków!Najwyżej z ...szampanem(wino musujace) Moje które jeszce będę musiał wykraść z piwnicy -gdzie żyła zmarła przed miesiącem mamunia!Może wypijemy...bruder szafa!?Acha!Jestem zwolennikiem polityki Romana Kotlińskiego-posła!Jego gazeta jest moją ulubioną!On powinien ostać Premierem a ja...preydentem! Djakuju!Hokka-hey!Howgh!

5 luty: Kamera to Moja...Kochanka!Nawet jak jej zapomniałem abrać...żona mi przypominała bym się po nią wrócił i...zabrał abym potem nie psychował!Właśnie pred chwilą wtargnąłem do Radi Sierad i...nie miałem jej!Wyrzucono mnie bo...nie zostałem Zaprosony!Już Machina się kręci by mnie zetrzeć na,...proch!Sam przeciwko Tej MaszyneriiiZła!Mało im Moich Cierpień!

5 luty: Właczajcie radi Sieradz trwa na ywo wypowied z jakiegoś,,czerwonego!? Właśnie wtargnąłem tam i zostałem wyrucony!Usłyselibyście choć moj R-Ewolucyjny Krzyk nażywo! ...ponoć nie ostałem aprosony!Próbuje się robić ze mnie szołoma!!!

5 luty: Książe Janusz I-szy Samowańczy...ma swój Wywiad i Kontrwywiad jak przystało na Niezależne Księstwo-choć...minipaństwowoś ć!!!-na Terytorium RP!Już podobno powiadomili że wtargnąłem do ich Studia! Dobrze,że chociaż...powiadomili!Rozmawia ł jeden z prominentów na mo temat!Znam go widzenia iniue wiem jaką opcje polityczną reprezentuje!Taki siwy...(włosy)!Chciałem się...włączyć do ...dyskusji...!No cóż-nikt mnie nie zaprosił!)Wciąż o mnie-bezemnie! Chcą...ugrać politycnie...prominenci na Moim Cierpieniu i Mojej walącej się kolejnen rodziny!Bo doprowadzili mnie do Biedy! Kto się chce ze mną spotkać,poromawiać zrobić pamiątkową fotkę...będę na...ochłapach z pańskiego stołu w MOPS-ie w Sieradzu tuż pred 14:00,bo przzed 14:00 nie wydadzą mi nic!No i jesli ostanie...wciąż to samo od miesięcy...zupka(czasem z chlebem) ostatnio bez!!!

5 luty: Właśnie szykany się zaczynają! Stara Gwardia ma...długie łapska,układy i ...możliwości!!!!Zawiadomili policję za...wtargnięcie do...Studia Radiowego w Sieradzu!- do którego nie wszedłem-do,,komory,,nagrań gdyż była zamknięta!Czy ktoś mi powie do jakiej Opcji Politycznej należy vice-starosta Sieradzki bo to ponoć był on!Z nim prowadzono rozmowe na żywo!Twarz mi znana!Przed komputerem zastała mnie policja gdy wypisywałem poprzednie słowa!Zaproponowali mi mandat-za wykroczenie w kwocie 100 złotych!Targowałem się by obniżyli na 50 zł. chociaż!Mówili że mogli więcej z 500 zł!Znów uruchomią procedurę by ściągać taką kasę!Mam 1 euro w kieszeni,3 izraelskie szekle i 1 grosz znaleziony na dworcu we Wrocławiu gdy to zgubiłem 200 zł. a znalazca nie przyznał się i zwiał! mi mandat za wtargnięcie do Studia Radiowego!Przyjąłem mandat za 100 złotych którego nie jestem w stanie zapłacić!Jak myślicie?Na ile dni wsadzą mnie a to do więzienia jak nie zapłacę!? Tu...muszę wyrazić podziw dla panów policjantów!Bardzo mili i grzeczni! Jednak coś się zmieniło od upadku-choć niezupełnego...komuny!Kultura osobista i...jeszcze wykład-pouczenie,ze...tak nie powinienem!Więcej takich funkcjonariuszy panie Komendancie Powiatowy Policji w Sieradzu!Świadczy to o tym że jesteśmy w stanie wyeliminować element ,,starej Gwardii,,która znęcała się nad zatrzymanymi,była wulgarna ,gwałtowna i brutalna!Nie odmówiłem mandatu bo zaszczuliby mnie procesami sądowymi i kolegium!Kto mi pomoże go eskanować i puścić jako dowód recowy e piszę Prawdę!

5 luty: Może pan vice starosta sieradki kupił by nowy komputer dla Centrum Informacji Kulturalnej w Sieradzu!?Dla Biblioteki w Klonowej też,bo literki się w Sieradzu nie wklepują a w Klonowej tak słabo działa że wczoraj nic nie byłem w stanie wklepać!Nawet Fejsa uruchomić o cym zaświadczy pani dyrektor Agnieszka M. bo oni tez mieli problem a nie na mojej krzywdzie bijać kapitał polityczny!Panie vice-starosto!?Do jakiej partii pan należy-bo na razie nie wiem! Ten komp nie wbija literki ,,z,, a nie mam w zwyczaju sprawdzać ortografii-a dobry z niej byłem!!!

5 luty: Wierzycie w...Opatrzność Boską!(nie ...boskiego leszka millera-celowo pisownia z...małej literki) Otóż dziś do zupki dostałem z 5-6 kawałków chleba w MOPS-ie w Sieradzu!W zupce ze dwa maluśkie kawałeczki mięsa!Ale nie o tym chce napisać!Na ul.Kościuszki tuż przy Rynku na chodniku stał kos a na nim zawieszona reklamówka z...kawałkiem pizzy i...kilkoma folióweczkami (nie ...z śiadłym mlekiem jakim poczęstowałem millera...)pokrojonych w plasterki szynek,kiełbasek,boczków!Apara t fotograficzny pilnie pożądany!Już byście mieli fotkę! No i co!? Bóg się o mnie troszczy!Nie sieję nie orę a...zbieram!Żniwo Wielki,tylko jak dawniej-żniwiarzy...brak!Ale będę miał dziś na kolację wyżerę!Wczoraj na śniadanie piłem tylko wodę rowu w Klonowej przy ziemiance i tipi gdzie zamieszkuję!Na śniadanie i kolację jutro też wystarczy!Chleba mam 3 kawałki z,,,ochłapów pańskiego stołu,,!

6 luty: -Byłem głodny- a nie daliście mi jeść -Byłem spragniony,a nie daliście mi pić! -Byłem bez dachu nad głową a nie przygarnęliście mnie.... ...a wcześniej radziłem sobie dobrze-nawet za znienawidzonej komuny-a wy zagarnęliście wszystko co miałem ,rozbili rodzine,małżeństwo,...upokorzy li,torturowali! TRWAM-mimo wszystko!

6 luty: Wyrażam chęć spotkania z przedstawicielem byłego ustroju,który-choć zakamuflowany wciaż trzyma władzę!-leszek miller zgodny na to i ja takze!Kto doprowadzi do takiej konfrontacji!

Więcej także na:
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/2430-dozor-policyjny-dla-ksicia-z-klonowej-janusza-p-zbadali-psychiatrzy
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/2427-ksi-janusz-samozwaczy-zatrzymany-za-atak-na-l eszka-millera-postawiono-mu-zarzuty
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/2422-zamach-na-millera-w-sieradzu#comments

ED

Fot. archiwum Janusza Pijanki, https://www.facebook.com/janusz.pijanka?fref=ts

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyA może by tak wyjechać w Bieszczady...?

Egzamin wstępny na studia - kierunek nauki polityczne. Doktor rozmawia z kandydatką:
- Co Pani wiadomo na temat programu ekonomicznego dla Polski, realizowanego przez rząd premiera Morawieckiego?
Dziewczyna milczy.
- No to może Pani wie coś o założeniach polityki społecznej rządu?
Dziewczyna nadal milczy.
- A wie Pani chociaż kto jest Jarosław Kaczyński ?
Dziewczyna milczy i milczy.
Doktor myśli; może jest niemową? Jednak po chwili pyta:
- A skąd Pani pochodzi?
- Z Bieszczad, Panie doktorze.
Doktor zamyślił się głęboko, podszedł do okna, wyjrzał na ulicę, chwilę się zastanowił i powiedział samo do siebie:
- Kurcze..., może by tak wszystko rzucić i wyjechać w te Bieszczady?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u