Strona główna Artykuły Aktualności Miejska Amatorska Liga Siatkówki w Zduńskiej Woli podsumowana

Miejska Amatorska Liga Siatkówki w Zduńskiej Woli podsumowana

DSC06487W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Zduńskiej Woli przy ul. Wodnej 32 uroczyście podsumowano tegoroczne rozgrywki Miejskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Zduńska Wola.

6. Bessu Team

Tytuł mistrza rozgrywek zdobył zespół AMIXU. Puchar dla najlepszego zespołu wręczył wiceprezydent Andrzej Brodzki.
Tytuł wicemistrza rozgrywek zdobył zespół AMATORA. Puchar dla zespołu wręczył prezes Ogniska Miejskiego TKKF Wojciech Klauziński. Trzecie miejsce w rozgrywkach zajął zespół DAMISU. Puchar dla tej drużyny przekazał prezes MOSiR Mirosław Nowiński.
Sponsor AMIXU ufundował nagrodę dla najlepszego zawodnika swojego zespołu. Otrzymał ją Jakub Chojecki.
W części sportowej podsumowaniu ligi rozegrano mini turniej systemem każdy z każdym pomiędzy zespołami: Amix, Amator i Reprezentacja Ligi. Jeszcze raz mistrzostwo pokazali zawodnicy AMIXU wygrywając z AMATOREM 2:1 w setach (25:23, 15:25, 15:6) i z Reprezentacją Ligi 2:1 (25:22, 19:25, 15:11).
W meczu AMATOR - Reprezentacja Ligi lepsi okazali się zawodnicy AMATORA zwyciężając 2:0 (25:13, 25:22). Organizatorzy podziękowali zespołom za tegoroczne rozgrywki, gratulowali osiągnięć sportowych i życzyli jeszcze lepszych wyników w następnej edycji.

Tekst : Tomasz Dobrowolski.
Zdjęcia: Lech Kulma