Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Iluzjonista, fotografia, warsztaty i Maria Czubaszek - oto propozycje zduńskowolskiej biblioteki

Iluzjonista, fotografia, warsztaty i Maria Czubaszek - oto propozycje zduńskowolskiej biblioteki

Tydzien2014Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli włączyła się po raz kolejny w obchody XI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. W Zduńskiej Woli potrwają one od 7 do 15 maja pod hasłem "Czytanie łączy pokolenia".

 

- Chcemy pokazać, że biblioteka to nie tylko miejsce, do którego przychodzimy, wypożyczyć książki. To także miejsce, gdzie mogą zaistnieć szeroko pojęte wydarzenia kulturalne - mówi Sylwia Stasiak-Muzyka, dyrektorka MBP. -Będzie różnorodnie. Proponujemy spotkanie z iluzjonistą, wystawę fotografii, warsztaty dziennikarskie. Ale chyba jednym z ciekawszych wydarzeń zapewne będzie spotkanie z Marią Czubaszek. Tej znanej felietonistki, blogerki, żony znanego muzyka Tomasza Karolaka chyba rekomendować nie trzeba. Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny - zachęca pani dyrektor. A co w ciągu Tygodnia Bibliotek proponuje zduńskowolska książnica? Program imprez poniżej:

Wieczór autorski z iluzjonistą Maciejem Polem
7.05, godz. 18.00, sala wystawiennicza ul. Łaska 12

Wystawa fotografii z Wikimedia Commons
8.05, salonik wystaw MBP

Spotkanie dla dzieci pt."Wesoła Biblioteczka "- spotkanie z wolontariuszami Fundacji "Dr Clown"
9.05, godz. 10.00, sala kameralna ul. Łaska 12

Warsztaty dziennikarskie dla młodzieży
12.05, godz. 10.00, czytelnia MBP ul. Łaska 12

Spotkanie autorskie z pisarką i felietonistką Marią Czubaszek - wstęp wolny
13.05, godz. 18.00, sala wystawiennicza ul. Łaska 12

Przy okazji dyrektor Stasiak-Muzyka zachęca Czytelników książnicy do wspólnego wyjazdu do Torunia. Już niespełna miesiąc 7 czerwca. Szczegóły na plakacie.

Podobne:
http://mariaczubaszek.bloog.pl/?smoybbtticaid=612ad3
http://www.maciejpol.pl/

ED

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u