Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zarzuty za posiadanie narkotyków

Zarzuty za posiadanie narkotyków

amfa2Jak podaje Jacek Kozłowski, oficer prasowy Powiatowej Komendy Policji w Zduńskiej Woli, zatrzymany w minioną środę (3 bm.) mężczyzna usłyszał zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomani. Dotyczyły one posiadania marihuany i amfetaminy.

 

 

W środę rano funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KKP prowadząc czynności przeciwko przestępczości narkotykowej, zatrzymali w jednym z mieszkań na ulicy Sieradzkiej 27-letniego zduńskowolanina. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych w jednym z nich znaleźli 9 torebek z amfetaminą i jedną z marihuaną. Posiadacza środków odurzających zabrano na komendę. Tam zważono również zawartość torebek. Było w nich prawie 7 gram amfetaminy i pół grama marihuany. Trwają czynności mające na celu ustalenia w jaki sposób mężczyzna wszedł w posiadanie narkotyków. Został on zatrzymany w policyjnym areszcie. Znajdował się pod wpływem narkotyków. Na podstawie zebranego materiału dowodowego przedstawiono mu zarzuty z Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomani za posiadanie narkotyków. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

 

ED

źródło i fot.: KPP Zd-Wola

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKot to ma GPS

Pewien senator dawno minionej kadencji chciał się pozbyć kota, więc wywiózł go kilka ulic dalej i porzucił. Gdy wrócił do domu, kot już tam był. Następnego dnia wywiózł kota dziesięć ulic dalej. I... po powrocie widzi kota w domu. Wywiózł go jeszcze raz. Krążył ulicami w prawo, w lewo, kluczył i tak aż na drugi koniec miasta. Po kilkunastu minutach dzwoni do domu i pyta żonę:
- Jest kot?
- Ano jest! -odpowiada z przekąsem żona.
- To daj go do telefonu, bo nie mogę trafić do domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u