Strona główna Artykuły Aktualności Charakterni piłkarze MKS Zduńska Wola!

Charakterni piłkarze MKS Zduńska Wola!

DSC09497LKS Kwiatkowice, wicelider II grupy sieradzkiej klasy A podejmował na własnym boisku lidera tejże grupy, MKS Zduńska Wola.

Początek spotkania należał do drużyny gospodarzy i już w 7 min. padła bramka po strzale K. Szymanka. LKS Kwiatkowice miał tak dużą przewagę w tej części gry, że po upływie tylko czterech minut padła kolejna bramka po strzale M. Bala i gospodarze prowadzili 2:0! To był zimny prysznic dla zawodników MKS! podziałał, bowiem widać było, jak bardzo chcą odrobić straty. Próbowali, ale bez widocznych efektów, bo wynikiem 2:0 zakończyła się pierwsza połowa tego spotkania. Ale! Już na początku drugiej części gry piłkarze MKS przeprowadzili kilka kontrataków. Po jednym z nich M.Masłowski pięknym strzałem głową zdobył kontaktowego gola, co uskrzydliło jego kolegów! Niedługo po tym popis swoich umiejętności pokazał Łukasz Rakowski, który ustrzelił hat tricka i MKS wyszedł na prowadzenie. W doliczonym czasie sędzia spotkania podyktował rzut karny za "rękę" przeciwko MKS, co wykorzystał Ł.Szmyt. Spotkanie zakończyło się wygraną MKS Zduńska Wola 4:3!

LKS Kwiatkowice - MKS Zduńska Wola 3:4 (2:0)

Tekst i fot.: Lech Kulma