Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności "Dwójka" była przyjazna na XIII Gali Finałowej Miss Zduńskiej Woli i Miss Powiatu Zduńskowolskiego! /OBSZERNA FOTORELACJA/

"Dwójka" była przyjazna na XIII Gali Finałowej Miss Zduńskiej Woli i Miss Powiatu Zduńskowolskiego! /OBSZERNA FOTORELACJA/

10689582_1000085636683590_5462987877059292952_nKarina Łuczyńska, kandydatka z numerem 2 została Miss Zduńskiej Woli i Miss Powiatu Zduńskowolskiego'2014 ! (więcej na: http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/3448-wybory-miss-zduskiej-woli-i-miss-powiatu-zduskowolskiego-tu-tu)

 

Karina zdobyła także tytuły: Miss Gracji, Miss Foto, Miss Publiczności, Miss Studia Season, Miss Salonów Jubilerskich Szyszka oraz Miss Taro i Miss Hadesu. Tytuł I wicemiss przypadł w udziale Samancie Drewnowskiej. Samanta została także Miss Gracji i Studia Figura. II wicemiss tegorocznej gali została z kolei Ewelina Przerwa. Ewelinie przypadły także także tytuły komplementarne: Miss Gracji, Miss Salonu Perfect Hair oraz Miss La Perle.

W tegorocznym finale zaprezentowało się... 13 panien. Po raz pierwszy wybierano wspólną Miss Zduńskiej Woli i Miss Powiatu Zduńskowolskiego. Dziewczyny zaprezentowały się publiczności i jurorom w Hotelu Hades. Oceniane były w strojach kąpielowych i sportowych zduńskowolskiej firmy GATTA (http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/3449-autorska-kolekcja-bielizny-the-intimate-zduskowolskiej-gatty-projektu-britney-spears) oraz sukniach ślubnych z Galerii La Perle (więcej na: https://www.facebook.com/GaleriaFotografiiLaPerle, http://twojasuknia.pl/La-perle,cd214.html). Jak się prezentowały na wybiegu? Zobaczcie na zdjęciach poniżej. Autorem fotografii jest Krzysztof Dzierbicki.

ED

Fot. Krzysztof Dzierbicki

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyWspominki myśliwych

W parku na ławce siedzą dwaj starsi panowie i rozmawiają:
- Miał pan w młodości jakieś hobby? - pyta jeden z nich.
- O, niejedno! Ale najważniejsze to kobiety i polowanie.
- A na co pan polował?
- Na kobiety, szanowny kolego, na kobiety...!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u