Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Prezent na 36 urodziny? Z kierownika wydziału ciepłowniczego w Koluszkach na prezesa MSC w Zduńskiej Woli!

Prezent na 36 urodziny? Z kierownika wydziału ciepłowniczego w Koluszkach na prezesa MSC w Zduńskiej Woli!

mscKolejny łodzianin zasiada w fotelu prezesa Miejskich Sieci Cieplnych w Zduńskiej Woli. Jarosława Piotra Stolarczyka (z wykształcenia wuefistę, zarobki rzędu ok. 121 tys. zł rocznie) zastąpi teraz Kamil Jeziorski. 36-letni prawnik, historyk, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi.

 

Z jakiego ugrupowania pochodzi Jeziorski, nietrudno się domyśleć. Facebook jest jak otwarta książka. Wśród znajomych nowego szefa MSC jest m.in. obecny wiceprezydent Czesław Rybka (PiS) oraz Witold Gwiazda (radny PiS). Jeziorski też jest radnym z tej partii, ale w... Łodzi. W listopadowych wyborach dostał na liście "Jedynkę". W swoim c.v. Kamil Jeziorski ma m.in. wpisane takie wcześniej pełnione funkcje: wicedyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi oraz kierownik wydziału ciepłowniczego w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej w Koluszkach.

Przeciwnicy obecnego obozu trzymającego władzę w Zduńskiej Woli: Piotra Niedźwieckiego (Forum Dobrej Woli) i Czesława Rybki (PiS) twierdzą, że ta nominacja to kolejny ukłon Niedźwieckiego dla PiS za wsparcie w Radzie Miasta. Na zasadzie "żeby się utrzymać, trzeba się koalicjantom odwdzięczyć". Co bardziej złośliwi nie kryją, że tą nominacją obecni włodarze rękoma odświeżonej o Krzysztofa Bączkowskiego, Ireneusza Królewiaka i Marka Kwietnia Rady Nadzorczej tej miejskiej spółki, zrobili prezent Jeziorskiemu przed zbliżającymi się urodzinami. Te obchodzić będzie już niedługo, 30 stycznia. Jego poprzednik swoją funkcję sprawował blisko 3 lata. Zabrakło do tej okrągłej daty zaledwie 56 dni...

Nominacja Jeziorskiego w MSC, a wcześniej Anny Dyrgoń-Białowąs (więcej na: http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/3635-po-raz-pierwszy-kobieta-kierowa-bdzie-miejsk-spok-w-zduskiej-woli-mosir-em) na prezesa MOSiR Relaks (wynagrodzenie ok. 86 tys. zł rocznie) na razie sprawiła, że wszystkie miejskie spółki w Zduńskiej Woli mają swych szefów. Choć wieść gminna niesie, że przyjdzie czas także na "miotłę w TBS Złotnicki (zarobek prezesa to ok. 116 tys. zł rocznie) i w miejskich wodociągach (pensja prezesa to ok. 166 tys. zł rocznie). Pożyjemy. Zobaczymy...?

MikaS

Fot. arch. pryw. K. Jeziorskiego

Także w siewie.tv:
http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/3624-w-zduskiej-woli-ruszya-powyborcza-miota-ze-zmasowan-si-w-miejskich-spokach-i-kulturze
http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/3619-zmiana-prezesa-zduskowolskiego-mosir-u-mirosaw-nowiski-odwoany.

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyTrzeba ufać

Ostatnio żona mi zakomunikowała:
- Więcej to ty już z kumplami pić nie będziesz.
A ja patrzę na nią, uśmiecham się i myślę sobie:
- Tyle lat po ślubie a w niej wciąż tyle optymizmu

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u