Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Elżbieta Nawrocka będzie posłanką!

Elżbieta Nawrocka będzie posłanką!

elzbietaOd kilkunastu dni trwały spekulacje, kto obejmie mandat poselski po Mieczysławie Łuczaku, który został wiceprezesem Najwyższej Izby Kontroli, a tym samym musiał się zrzec mandatu posła RP. Zrezygnował także z funkcji prezesa PSL w woj. łódzkim. Spekulacje trwały, bowiem gdyby Elżbieta Nawrocka, radna dwóch kadencji Sejmiku Województwa Łódzkiego, druga na liście PSL pod względem zdobytych głosów w poprzednich wyborach do Sejmu RP, nie przyjęła wakującego mandatu, mógłby go otrzymać Włodzimierz Owczarek, były wójt gminy Zadzim czterech kadencji.

 

O swojej decyzji tak pisze Pani Elżbieta na Facebooku: - Kochani, klamka zapadła! W związku z dzisiejszym zawiadomieniem Marszałka Sejmu RP podjęłam decyzję o przyjęciu mandatu Posła RP. To kolejne wyzwanie, z którym zamierzam się zmierzyć. Tak, to kontynuacją ciężkiej i intensywnej pracy, której się nie boję. Na tyle intensywnej by wygrać wybory do Sejmu na kolejną już całą 4- letnią kadencję. Region południowo - zachodniej części Województwa Łódzkiego musi mieć swojego przedstawiciela w Sejmie. Wierzę, że tak jak do tej pory będę mogła liczyć na moich Wyborców, a ja dołożę wszelkich starań by spełnić Państwa oczekiwania. Zaprzysiężenie odbędzie się 18 lutego.

Elżbieta Nawrocka z Wieruszowa jest magistrem inżynierem technologii żywności, absolwentką Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Ukończyła także podyplomowe Studium Menedżerskie dla Pracowników Administracji Publicznej w Wielkopolskiej Szkole Biznesu przy Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

Lek.

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipy,,Wisienki sobie jem...''

Koń w pełnym galopie ucieka przed stadem wygłodniałych wilków! Co chwilę obraca się za siebie i widzi że wilki są coraz bliżej.
W pewnym momencie zdaje sobie sprawę, że nie zdoła im uciec i że jedynym ratunkiem będzie ucieczka na drzewo.
W ostatniej chwili udaje mu się tam wdrapać. Zdyszany siedzi na gałęzi, a tu - ku jego zdziwieniu - obok siedzi krowa.
Zaskoczony pyta:
-Co ty tutaj robisz?
-Wisienki sobie jem!
-Jak to? Przecież to jest grusza?
- A w słoiczku sobie przyniosłam...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u