Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Będzie I Bieg ExTERMYnator w Uniejowie!

Będzie I Bieg ExTERMYnator w Uniejowie!

maraton-termyAmatorzy ekstremalnych biegów już powinni zarezerwować sobie ostatnią sobotę czerwca i stawić się tego dnia w Uniejowie!

 

 

Rozpoczęły się zapisy do I Biegu ExTERMYnator 2015, który odbędzie się 27 czerwca (sobota) o godz. 10.30 przy kompleksie termalno - basenowym w Uniejowie. Będzie to bieg na dystansie 9 km z przeszkodami. Regulamin biegu dostępny jest na stronie www.maratonypolskie.pl pod linkiem: www.maratonypolskie.pl/mp_index.php..., zgłoszenia do biegu można dokonać pod linkiem: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=1279. Limit miejsc: 300.

 

Siewie.tv poleca!

Mika S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u