Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Katarzyna Kobiela nie żyje?

Katarzyna Kobiela nie żyje?

W weekend w lesie pod Długołęką (woj. dolnośląskie) policjanci znaleźli ludzkie szczątki. Jak ustalili dziennikarze ,,Gazety Wrocławskiej'', w pobliżu czaszki i fragmentów kości znaleziono dokumenty i telefon komórkowy zaginionej sieradzanki , Katarzyny Kobieli. Policja oficjalnie nie potwierdza tych informacji i czeka na identyfikację zwłok.

Na razie nie wiadomo, czy szczątki znalezione w lesie w Pasikurowicach pod Długołęką należą do kobiety czy mężczyzny. Ze względu na zaawansowany rozkład ciała nie można też ustalić przyczyny śmierci. Dopiero badania DNA, które zostaną przeprowadzone w zakładzie medycyny sądowej we Wrocławiu, rozstrzygną czy są to szczątki zaginionej sieradzanki.

Katarzyna Kobiela wyszła z domu 21 czerwca. Zostawiła kartkę, że spędzi noc u swojej koleżanki w Zduńskiej Woli. Pojechała jednak do Wrocławia. Następnego dnia, pod nieobecność rodziny, wróciła do mieszkania i wyszła po godzinie. Potem trop znów prowadził do Wrocławia.

Dwudziestoletniej sieradzanki poszukiwała rodzina, policja i dziesiątki tysięcy internautów, którzy zareagowali na apel o pomoc umieszczony m.in. na facebooku.


raw

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJak stracić na wadze?

Jak stracić na wadze? To bardzo proste. Trzeba kupić wagę za sto złotych, a sprzedać za pięćdziesiąt...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u