Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zbyt wielu chętnych na warsztaty w CIK w Sieradzu

Zbyt wielu chętnych na warsztaty w CIK w Sieradzu

logo_cik1Centrum Informacji Kulturalnej w Sieradzu przygotowało kilka propozycji warsztatów nie tylko dla młodzieży na okres zbliżających się ferii. Propozycje okazały się tak atrakcyjne, że na większość z warsztatów brakuje już miejsc!

 

 

 

- Mamy już komplet osób chętnych do wzięcia udziału w warsztatach w CIK. Jedyne wolne miejsca zostały na warsztaty z rysunku i warsztatach multimedialnych. Miejsc już nie ma na warsztaty z filcu, papierowej wikliny, kanzashi i ekologiczno-recyklingowych - powiedziała nam Paulina Zawieja z CIK w Sieradzu.
Ze względu na duże zainteresowanie warsztatami, CIK zorganizuje jednak dodatkowe zajęcia 17 lutego (tematyka zostanie ustalona) i być może 23 i 24 lutego, o czym CIK poinformuje niebawem.

 

KJB

 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKot to ma GPS

Pewien senator dawno minionej kadencji chciał się pozbyć kota, więc wywiózł go kilka ulic dalej i porzucił. Gdy wrócił do domu, kot już tam był. Następnego dnia wywiózł kota dziesięć ulic dalej. I... po powrocie widzi kota w domu. Wywiózł go jeszcze raz. Krążył ulicami w prawo, w lewo, kluczył i tak aż na drugi koniec miasta. Po kilkunastu minutach dzwoni do domu i pyta żonę:
- Jest kot?
- Ano jest! -odpowiada z przekąsem żona.
- To daj go do telefonu, bo nie mogę trafić do domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u