Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Ostatnie dni służby komendanta Włodzimierza Kłobusa w Zduńskiej Woli. Zmiany także w Wieruszowie i Poddębicach

Ostatnie dni służby komendanta Włodzimierza Kłobusa w Zduńskiej Woli. Zmiany także w Wieruszowie i Poddębicach

komendantDo środy 13 kwietnia funkcję komendanta powiatowego policji w Zduńskiej Woli pełni inspektor Włodzimierz Kłobus (na zdjęciu). Dzień później, po 33 latach pracy w policji, w tym blisko 17 w Zduńskiej Woli przechodzi na emeryturę.

 

Inspektor Kłobus chciałby, aby jego następcą w komendzie powiatowej w Zduńskiej Woli był jego dotychczasowy zastępca, młodszy inspektor Zbigniew Polek. Jednak o tym, kto zajmie jego miejsce, zadecyduje w najbliższych dniach inspektor Andrzej Łapiński, komendant wojewódzki policji w Łodzi.
Pożegnanie komendanta Włodzimierza Kłobusa odbędzie się 14 kwietnia w siedzibie KPP w Zduńskiej Woli w nowej siedzibie przy ul. Spacerowej. Warto bowiem pamiętać, że to właśnie za komendantury inp. Kłobusa policjanci opuścili starą siedzibę przy ul. Dąbrowskiego i przenieśli się do nowoczesnej, w nowym gmachu wyposażonym m.in. w strzelnicę przy Spacerowej. Warto dodać także, ze miniony rok zduńskowolska jednostka zakończyła na pierwszym miejscu w województwie pod względem wykrywalności przestępstw kryminalnych. W naszym regionie w tym samym czasie nastąpią zmiany także w obsadzie komendantów powiatowych policji w Poddębicach i Wieruszowie. W tej pierwszej na emeryturę odchodzi insp. Marek Krzemiński, a w drugiej insp. Dariusz Dworczak.

Ob-Y

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyTaki sobie szmonces

Kieszonkowiec Jankiel wstąpił do synagogi aby się pomodlić. Z przyzwyczajenia jednak ukradł rabinowi zegarek.
- Powiedz mi, Jankielu - zagadnął go rabin - coś tam ostatnio nagrzeszył?
- Ukradłem zegarek dobremu człowiekowi. Chcesz, rabbi, to ci go oddam.
- Nie. Trzeba go zwrócić temu, do kogo należy.
- A jeśli on go nie chce?
- W takim wypadku zachowaj go i już się tym nie przejmuj.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u