Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności ...bo wszyscy Polacy to jedna rodzina - na Garden Party'2016

...bo wszyscy Polacy to jedna rodzina - na Garden Party'2016

IMG_0203Telewizja Sieradz Studio Filmowe oraz portal siewie.tv po raz szesnasty zaprosili gości na doroczne spotkanie przedsiębiorców i samorządowców Garden Party. Po raz dziewiąty miejscem tego spotkania był Dwór Kamionacz, gdzie znakomicie bawiło się 380 gości!

 

Gwiazdą wieczoru był zespół BAYER FULL. Jego utwory śpiewano także w konkursie piosenki ,,Bayerfullowskiej''. W tej sympatycznej rywalizacji wystąpili: Tomasz Woźniak, wójt gminy Wróblew, Krzysztof CuDens Kędrak z kabaretu CUDOKI z Czestkowa, Bogumił Kamiński, właściciel firmy UNIKAT w Warty oraz Piotr Niedźwiecki, prezydent Zduńskiej Woli. Jury pod przewodnictwem Karola Krzemińskiego, lidera i założyciela Kapeli Podwórkowej ,,Szadkowiacy'', nagrodziło dwoma pierwszymi nagrodami Piotra Niedźwieckiego za wykonanie piosenki ,,Moja mała blondyneczko'' oraz Krzysztof Kędraka za piosenkę ,,Ostatni taniec na tej sali''. Dwie drugie na nagrody przyznano Bogumiłowi Kamińskiemu za piosenkę ,,Świat ci podaruję'' oraz Tomaszowi Woźniakowi za piosenkę ,,Moja mała blondyneczko''.

Nagrody ufundowali sponsorzy imprezy: Whirlpool z Łodzi, Husqvarna Pilmet z Sieradza-Woźnik, Gatta ze Zduńskiej Woli, Cementowania WARTA SA z Trębaczewa, Grupa Tubądzin, Icopal SA Zduńska Wola, Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski Stanisaw Katusza w Boałej Górze, Browar Staropolski ze Zduńskiej Woli oraz OSM WART-MILK z Sieradza. Już jutro pokażemy materiał filmowy z tej udanej imprezy, podczas której goście mogli oglądać najnowszy sprzęt firmy Husqvarna do nabycia u sieradzkiego dystrybutora tego koncernu - w firmie Pilmet w Sieradzu przy ul. Uniejowskiej 3.

lek.

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipy,,Wisienki sobie jem...''

Koń w pełnym galopie ucieka przed stadem wygłodniałych wilków! Co chwilę obraca się za siebie i widzi że wilki są coraz bliżej.
W pewnym momencie zdaje sobie sprawę, że nie zdoła im uciec i że jedynym ratunkiem będzie ucieczka na drzewo.
W ostatniej chwili udaje mu się tam wdrapać. Zdyszany siedzi na gałęzi, a tu - ku jego zdziwieniu - obok siedzi krowa.
Zaskoczony pyta:
-Co ty tutaj robisz?
-Wisienki sobie jem!
-Jak to? Przecież to jest grusza?
- A w słoiczku sobie przyniosłam...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u