Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zmiany w obsadach policji: ze Zduńskiej Woli do Łasku

Zmiany w obsadach policji: ze Zduńskiej Woli do Łasku

policjaNastąpiły zmiany na stanowiskach zastępców komendanta policji w Zduńskiej Woli i w Łasku. Od 1 lipca mł. insp. Zbigniew Polek, dotychczas zastępca komendanta powiatowego policji w Zduńskiej Woli, od ub. piątku został pierwszym zastępcą komendanta powiatowego policji w Łasku.

 

W Zduńskiej Woli stanowisko zastępcy komendanta objął podinsp. Jarosław Tokarski. Wcześniej pracował w Komendzie Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim. Podinspektor Tokarski od kwietnia tego roku był naczelnikiem wydziału do walki z przestępczością narkotykową, a wcześniej pełnił funkcję zastępcy naczelnika wydziału kryminalnego KMP w Piotrkowie. Zbigniew Polek, który przeniósł się do Komendy Powiatowej Policji w Łasku, w Zduńskiej Woli służył przez 25 lat. Przez ostatnich 17 lat był zastępcą komendanta.
Wcześniej w Zduńskiej Woli nastąpiła zmiana na stanowisku komendanta. Insp. Włodzimierz Kłobus odszedł na emeryturę 13 kwietnia tego roku. Obowiązki komendanta przejęła mł. insp. Małgorzata Mączyńska, wcześniej zastępca komendanta policji w Łasku.

Mika S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u