Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zmiany w obsadach policji: ze Zduńskiej Woli do Łasku

Zmiany w obsadach policji: ze Zduńskiej Woli do Łasku

policjaNastąpiły zmiany na stanowiskach zastępców komendanta policji w Zduńskiej Woli i w Łasku. Od 1 lipca mł. insp. Zbigniew Polek, dotychczas zastępca komendanta powiatowego policji w Zduńskiej Woli, od ub. piątku został pierwszym zastępcą komendanta powiatowego policji w Łasku.

 

W Zduńskiej Woli stanowisko zastępcy komendanta objął podinsp. Jarosław Tokarski. Wcześniej pracował w Komendzie Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim. Podinspektor Tokarski od kwietnia tego roku był naczelnikiem wydziału do walki z przestępczością narkotykową, a wcześniej pełnił funkcję zastępcy naczelnika wydziału kryminalnego KMP w Piotrkowie. Zbigniew Polek, który przeniósł się do Komendy Powiatowej Policji w Łasku, w Zduńskiej Woli służył przez 25 lat. Przez ostatnich 17 lat był zastępcą komendanta.
Wcześniej w Zduńskiej Woli nastąpiła zmiana na stanowisku komendanta. Insp. Włodzimierz Kłobus odszedł na emeryturę 13 kwietnia tego roku. Obowiązki komendanta przejęła mł. insp. Małgorzata Mączyńska, wcześniej zastępca komendanta policji w Łasku.

Mika S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyAle premiera...

Premiera w niezbyt renomowanym teatrze. W trakcie drugiego aktu do kasy przybiega widz i roztrzęsionym głosem prosi o zwrot pieniędzy za bilet.
- A to dlaczego? - pyta zdumiona kasjerka.
- Boję się sam siedzieć na widowni...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u